Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Blu 84 - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Blu 84

Blu 84 Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Blu 84 adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Blu 84 Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Blu 84

Yapı İnşaat Kataloğu

Fiyat avantajıyla yola çıkan, mavi ve yeşille bütünleşen Blu84 Projesi her m2’nin akıllıca değerlendirildiği konut çözümleriyle Bursa’ya farklı bir bakış açısı getiriyor.

Bursa’nın sahil semtlerinden Güzelyalı’da uygulamasına başlanacak olan Blu84 projesi trafik ve yoğun yapılaşmadan uzak bir koyda 8070m2 arazi üzerine konumlandırılacak.
Proje konsepti oluşturulurken, arazinin doğa ile uyumundan esinlenildi. Arazinin sahip olduğu deniz ve orman manzarası proje tamamlandıktan sonra da konutlardan aynı şekilde görülmeye devam edecek.

8070m2lik alanda 84 adet konutun ve sosyal alanların bulunacağı projede doğa ile bütünleşen peyzaj alanları oluşturulmaya özen gösterildi. Her konutta bulunan 20m2lik teraslardan sadece mavi ve yeşilin görülmesi sağlandı.

Blu84 konut projesi olmasının ötesinde sunduğu imkan ve hizmetlerle farkını göstererek 4 mevsim yaşanılabilecek ortamlar vaat ediyor.

Blu84’te araziyle bütünleşen sahilin dışında site sakinlerinin kullanımına özel deniz ile bütünleşen havuz, fitness center, kafe-restoran ve rekreasyon alanlarıyla günün her saatinin aktif olarak değerlendirilebileceği imkanlar sunuldu. Profesyonel güvenlik ekipleri tarafından 7/24 kontrol edilecek sitede bina otomasyon sistemleriyle konut içi güvenliği de sağlanmaktadır. Her konuta ait kapalı otoparkların olduğu projede siteye tahsis edilmiş özel servis aracı bulunacaktır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Blu 84 Katalog
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Blu 84 Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017