Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cat&Dog - Doğa Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Cat&Dog

Cat&Dog Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cat&Dog adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cat&Dog Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cat&Dog

Doğa Yaşam Dergisi

Güneş İçimizi Isıtmaya Başladı

Hayat çok hızlı akıp giderken geride bir çok mutlu ve hüzünlü anılarımız da kalıyor. Geleceğe olan umut ve ümitsizlik bizleri aynı anda sarmalayabiliyor. İşte tam da bu nokta da bilincimizin tekrar farkına varıyor, doğaya, hayvanlara, canlı ve cansız ne varsa her şeye karşı bir sorumluluğumuzun olduğunu fark ediyoruz. Hayatımızı tekrardan bu bilinç ile yaşamaya başlıyoruz. Biliyoruz ki yardımımıza ihtiyacı olan bir dünya var.

Bizlerde buradan yaşamımızın bir parçası olan kedi ve köpeklerimiz için daha fazla nasıl yararlı olabiliriz düşüncesi ve sorumluluğunu taşımaktayız. Her ay olduğu gibi yine birbirinden değerli bilgileri sizler ve tüylü aile üyeleriniz için dergimizde bir araya getirdik.

Bu sayımızda; yaşlı kedilerimizin olası rahatsızlıklarından ve rutin Check-up işlemlerinin faydalarından, köpeklerimizin taşıt hastalığından, onları sağlıklı kilolarında tutmanın öneminden, sıcak havaların gelişiyle birlikte artan pire ve kenelerin taşıdığı olası tehlikeler ve bu tehlikelere karşı petlerimizi korumanın öneminden ve yönteminden detaylıca bahsettik. Bunlarla birlikte birbirinden güzel koca kulaklı 10 kedimiz, kedi ve köpeklerimiz hakkında pek çok eğlenceli bilgiye de yer verdik.

Dergimizin çok önemli dört konuğu da vardı. İkisi hepimizin tanıdığı çok değerli tiyatrocular olan Kamil Güler ve Serhan Ernak idi. Diğer ikisi ise onların biricik aile üyeleri olan köpekleri Maykıl ve Junior Kamil...

Keyifli okumalar dileğiyle...

Sevgi ve sağlıkla kalın!

Veteriner Hekim Gizem Kutun

  • Arşiv Sayısı : 47
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cat&Dog Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017