Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cat&Dog - Doğa Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Cat&Dog

Cat&Dog Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cat&Dog adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cat&Dog Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cat&Dog

Doğa Yaşam Dergisi

Keyifli bir sayı sizleri bekliyor!

Güneş kendini göstermeye, havalar bir nebze de olsa ısınmaya başladı. Güzel havalarda çayınızı, kahvenizi alıp keyifle okumanız için bir sayı daha hazırladık. Bu sayımızda öncelik olarak yaşlı köpeklere yer verdik. Kapak konumuzda bahsetmiş olduğumuz yaşlı köpekler konusunda onların ihtiyaçlarından, dikkat edilmesi gereken durumlardan ve onlar için uygun olan mamalardan bahsettik. Bir bilene sorun köşemizde ise çoğunlukla yaşlılıkla izlenen osteoartrite değindik. Yaşlı köpeklerin yanı sıra kedilerin bizimle neden uyuduğunu anlattık. Sizler için ufak bir test hazırladık. Bakalım kaç tane doğru çıkaracaksınız? Ayrıca bu sayımızda birçok röportajımıza yer verdik. Lolidogs, KediPeri, Banu Güç ve gönüllü öğrencilerden oluşan YTÜ Hayvan Hakları Kulübü ile keyifli röportajlar gerçekleştirdik. Bunların yanı sıra çocuklar için eğitici kitaplar yazan Olivier Dupkin ile hikayelerini, Emre Sönmez ile ise doberman ırkının güzelliğine değindik..

Sevgili hayvanseverler, Geçen sene başladığım bu maraton için ne yazık ki veda vakti. Geçtiğimiz bir sene içerisinde, siz okuyucularımız için elimden geleni yaparak, siz hayvanseverler için birçok konudan bahsetmiş, hayvanların nasıl değerli ve özel olduklarını anlatmaya çalışmış bulunmaktayım. Bu süreçte tanışmış olduğum ya da tanışma fırsatı bulamadığım emeği geçen tüm hayvanseverlere çok teşekkür ederim. Kendinize ve patili dostlarınıza çok iyi bakın!

Sevgi ve sağlıkla kalın!

Veteriner Hekim Gökçem Türkan

  • Arşiv Sayısı : 45
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cat&Dog Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017