Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cat&Dog - Doğa Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Cat&Dog

Cat&Dog Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cat&Dog adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cat&Dog Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cat&Dog

Doğa Yaşam Dergisi

Aşk dolu bir sayı!

Aşkın bir simgesi olan şubat ayında, sizler için sevgi dolu bir sayı hazırladık. Bu sayımızda patili dostlarımız ile yaşadığımız aşktan bahsettik. Onlarla böyle bir aşk yaşarken, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü onlarla kutlamanın harika olduğunu düşündük ve size öneriler sunduk. Aşkın en saf halini onlarla yaşıyoruz dedik ve aralarında anne- kız ilişkisi gibi bir bağ olan Ayça Erturan ve Alice’e yer verdik. Sıcacık gülümsemesi, anaç tavırlarıyla bizi kucaklayan Erturan’ın köpeği Alice’te kendi gibi sevgi dolu. Bu güzel ikili hakkında merak edilenleri Erturan tüm samimiyetiyle cevapladı. Ayrıca birçok röportaja yer verdiğimiz bu sayıda; lezzetli tariflerin adresi The Petiserrie’ye, petlerin bakımı için Momo’ya ve unutulamayan bir köpek ve onun anısını yaşatmak adına doğan bir marka; Robin4Paws’a yer verdik. Tabi sağlığında ne kadar önemli olduğunu unutmayarak, canlarımız için sağlık konularına da değindik.

Son olarak, soğuk havanın devam ettiği bu günlerde sokak canlarını unutmayarak, onlar için kapılarımızın önlerine bırakacağımız bir kap su ve mamanın ne kadar önemli olduğunu unutmayın!

Keyifli okumalar...

Sevgi ve sağlıkla kalın!

Veteriner Hekim Gökçem Türkan

  • Arşiv Sayısı : 44
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cat&Dog Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017