Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Çeşme Life - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Çeşme Life

Çeşme Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Çeşme Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Çeşme Life Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Çeşme Life

Şehir Yaşam Dergisi

Bildiğiniz gibi daralan piyasa koşullarında size yetişmeye çalışan rakiplerinizle aranızdaki mesafeyi büyüterek, cironuzu ve müşteri portföyünüzü geliştirmenin tek yolu reklamdır. Ancak reklamlarınız için kullandığınız medyanın hedef profilinize ne oranda hitap ettiği çok önemlidir.

Çeşme Life, bölgesel hakimiyetini geniş dağıtım alanı sayesinde İzmir ve İstanbul'un seçkinleriyle paylaşır. Çeşme Life, seçtiği konu ve haberleriyle, sanata, tarihe, bilime ve dosaya önem verenlerin dergisidir. Çeşme Life, sezonluk bir dergi değildir. Yıl boyunca Çeşme'yi Türkiye'ye bağlar. Çeşme Life, kış aylarında 8 bin adet, yaz aylarında 10 bin adet basılarak Yay-Sat Çeşme’deki bayilerde ve Çeşme Merkez Carrefour, Çeşme Marina Carrefour ve Çeşme Marina D&R’da özel standlarda okuyuculara sunulur.

Çeşme'deki tüm otellerin lobi ve odalarında bulunur. Ayrıca Çeşme esnafına, resmi dairelerine, turizmcilerine her ay ücretsiz ulaşır. Çeşme Life, Sun Express'in iç (İzmir'den, Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van'a) ve dış hat (Amsterdam, Berlin, Frankfurt, Köln, Münih, Nurnberg, Stutgart, Zürih, Oslo, Paris ve Stokholm) uçuşarında koltuk ceplerinde bulunur ve yolcularla buluşur.

Ayrıca, Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclis üyelerine, İzmir Ticaret Odası Meclis üyelerine, Ege Genç İş Adamları Derneği (EGİAD)'nin 478 üyesine, Türkiye'deki tüm seyahat acentalarına, İzmir basını, protokolü ve Reklamcılar Derneği üyelerine özel kurye ile teslim edilir. Aynı biçimde İstanbul ve Ankara'da da dağıtımı yapılmaktadır. Çeşme Life, beş yıldır aralıksız süren yayın hayatıyla Çeşme'nin ulusalda yayın yapan tek aylık dergisidir.

  • Arşiv Sayısı : 48
  • Son Sayı : Eylül 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Çeşme Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017