Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
City Of Fashion - Tekstil Moda Dergisi
Ana Sayfa > City Of Fashion

City Of Fashion Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj City Of Fashion adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

City Of Fashion Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

City Of Fashion

Tekstil Moda Dergisi

24/04/2009 tarihinde İzmir'de reklam ve tanıtım adına yaratıcı ve farklı fikirlerle yola çıkan RISUS MEDIA kendi bünyesinde hazırlamış olduğu CITY OF FASHION moda dergisi ve İzmir merkezli tek dekorasyon dergisi DECORIUM Dekorasyon ile reklam verene en iyi hizmeti sunuyor.

CITY OF FASHION moda dergisi hazırlanış, teknik özellikleri ,dağıtım ağı ve İzmir'de moda dergisi adına bir ilk olan iki dilde (Türkçe & İngilizce) hazırlanışı ile farklılığını korumakta ve öncü olmakta...

Tüm Türkiye geneli ve Yurt dışı gönderimlerimiz ile hem CITY OF FASHION hem de DECORIUM Dekorasyon Dergimiz ayrıca internet ortamında Dijimecmua.com'dan takip edilmekte.

Risus Media olarak amacımız öncelikle güvenilir bir iş ortağı olmak. Marka olmuş veya marka olma yolunda ilerleyen tüm kuruluşlara reklam yaparken yol gösterici olarak fayda yaratmak ilkelerimiz arasında.

Reklam verenin bütçesi ne olursa olsun her kuruluşa aynı profesyonel hizmeti vermek ve firmayı doğru yönlendirmek bir görev değil samimiyettir.

Artık siz Risus Media'yı, hizmetlerini, dergilerini tanıyorsunuz.
Şimdi sıra sizi, bize ve diğerlerine tanıtmakta...

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Ekim-Kasım 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

City Of Fashion Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017