Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
City Trend - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > City Trend

City Trend Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj City Trend adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

City Trend Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

City Trend

Kadın Moda Dergisi

Aylık olarak çıkarılan City Trend dergisi, Temmuz 2011’de çıkan ilk sayısıyla okuyucuyla buluşmuştur ve her gün kendini geliştirerek yoluna devam etmektedir. Doğum yeri İzmir olan derginin üretim süreci İzmir - İstanbul ortak yapımında sonuca ulaşır.

Ne Anlatıyor?
City Trend bir moda, trend ve yaşam dergisidir. Yaşamda var olan tüm konular, hassasiyetle incelenmekte ve okuyucuyla paylaşılmaktadır. Moda, müzik, sanat, yemek, dekorasyon, spor, otomotiv, sağlık, psikoloji, astroloji ve son trendlere alanında tanınmış yazarların kaleminden yer verilmektedir.

Nasıl Anlatıyor?
Özgür ve sıcakkanlı bir dil kullanan City Trend Dergisi, samimiyeti ile okuyucularını etkileyen bir üsluba sahiptir. Okuyucu odaklı olan tarzı ile, hedef kitle olan okuyucu gruplarının her kesimine ayrı ayrı dokunmak ve kalite tatminini sağlamak için tüm ekip tarafından özveri ile çalışarak okuyucu ile buluşmaktadır.

Nerede Var?
Ulusal olan derginin dağıtımı YAY-SAT tarafından yapılmaktadır. Kıbrıs, İstanbul, Ankara, Adana, Samsun, Trabzon, Bursa, Antalya, Mersin, Konya, D&R ve merkez bayiliklerde, tüm havaalanları D&R’larda, Ege Bölgesi içinse; İzmir, Denizli, Kuşadası, Bodrum (merkez bayi, Migros, D&R, İnkılap Kitapevi, Artı Kitapevi ve Kitapsan), Aydın, Ayvalık ve Balıkesir’de D&R, Migros, merkez ve özel bayiliklerdeki raflarda ayrıca dijimecmua'da da yerini almaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 13
  • Son Sayı : Aralık-Ocak 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

City Trend Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017