Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cosmopolitan Bride - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Cosmopolitan Bride

Cosmopolitan Bride Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cosmopolitan Bride adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cosmopolitan Bride Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cosmopolitan Bride

Kadın Moda Dergisi

Yıldızların gücü sizinle…

Yeni bir hayata birlikte adım atmanın eğlencesi kadar kuşkusuz zorlu taraf ları da olabilir. Beraber yepyeni bir hayatı tasarlamak ve bu sırada her iki tarafın birbirine olabildiğine saygı duyması çok önemli. Kuşkusuz anlaşmazlıklar da olabilir ama bizce saygı olduğu sürece sevgi her şeyin üstesinden gelecektir. Bu konuda çiftlerin deneyimlerini merak ettik. “İlk yıl kabus mu, rüya mı” başlıklı konumuzda onların hikayelerini dinledik. (Syf. 130)

Bütçe meselesi düğünde oldukça önemli. Ne de olsa devir ekonomi devri. Düğünde tasarruf etmenin 10 yolu başlıklı yazımızdaki öneriler sayesinde fazla masraflardan kurtulabilirsiniz. (Syf. 120)

Küçüklükten beri hayal ettiğiniz gelinlik modeliniz gerçekten size uygun mu? Vücut tipinize, yaşam stilinize hitap ediyor mu ya da düğününüzün konseptiyle örtüşüyor mu? Çünkü her detay zincirleme olarak birbirine bağlı aslında. 106. sayfadaki testimiz, sizi doğru seçime götürecek. Modele karar verdikten sonra hem podyumlardan hem de tasarımcıların önerilerinden kendinize uygun muhteşem gelinliğinizi seçmiş olacaksınız.

Peki, burcunuza göre nasıl bir düğün yapmalısınız? Astrolog Kelli Fox, her burcu tek tek analiz etti ve düğün stili önerileri verdi. Belki de her şeye ilk adımı yıldızların gücünü arkanıza alarak atmalısınız. Böylece bu büyülü günde olası aksiliklerin de önüne geçmiş olacaksınız.

Şimdiden bir ömür boyu mutluluklar…

Özge Zeki

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Kış 2016-2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Cosmopolitan Bride Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017