Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cosmopolitan - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Cosmopolitan

Cosmopolitan Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cosmopolitan adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cosmopolitan Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cosmopolitan

Kadın Moda Dergisi

EMOJİ CANAVARIYIZ HEPİMİZ...

EN İLGİSİZİMİZ, EN COOL’UMUZ BİLE EMOJİ KULLANIYOR. VİRÜS GİBİ BULAŞTI ÇÜNKÜ KANIMIZA. TAVSİYE EDERİM, SAYFA 172’DEKİ ‘EYVAH ANNEM ONLINE!’ İLE BAŞLAYIN DERGİNİZİ OKUMAYA; KAHKAHA ATMA GARANTİLİ GERÇEK İTİRAFLARDAN DERLEMELER HEPSİ.

Emojiler o kadar güzel durum kurtarıyor, vakitten kazandırıyor, arabulucu ve kelimelerle anlatılmayacak duygulara tercüman oluyor ki, elbette ben de bağımlısıyım. ‘Emoji Kuralları’nın (syf. 225) yanı sıra kendi en sevdiklerimi

Kapak yıldızımız Madison Beer ile Nihat Odabaşı Los Angeles’ta buluştu. Ortaya Made in Turkey olağanüstü bir çalışma çıktı. Herkes birbirine hayran kaldı. Bu buluşmaya Justin Bieber vesile olduğu için, gıyabında bolca kulaklarını çınlattık. Madison’un yeni single’ının şerefine bu röportaj ve kareler dünyada bir tek bizde!

Güneşi gördüğümüz her yerde plaj makyajı ve stilimizle çılgınız. Klişelere paydos! (syf. 70)

Erkekleri elde etmek kadar onları elde tutmanın da formülleri var. Şimdilik idare edin zira Cosmopolitan olarak ‘formülsüz aşkların’ formülünün peşindeyiz! (Syf. 226)

Neden mi o işe alınmadınız? İşte acı ama gerçek 20 paylaşıyorum, buyurun… sebebi. (Syf.192)

Dergide emoji kullanmak hiç de heyecanlı değilmiş bu arada arkadaşlar.

Gel gelelim; bir anda değişebilir dünyanız. Bakın Madison’unki, Justin’in bir retweet’iyle bambaşkalaşıyor!

Ben de isterim ki Keanu Reeves, kedim Mişel ile benim bir fotoğrafımızı ‘like’ etsin. Neyim değişir? Mutluluktan uçarım. Peki, sizi sosyal medyada kim ihya etsin? İletişim bilgilerim aşağıda, yazın bana.(Biliyorum, sosyal medya ile dünyanın en alakasız ünlüsü Keanu. Varsın olsun, hayal kurmak bedavaydı en son.)

Haziran, gülmekten gözünden yaş gelen emoji tadında geçsin, Temmuz’da kavuşalım.

Sevgilerimle.

Özlem Kotan

  • Arşiv Sayısı : 30
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cosmopolitan Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017