Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cosmopolitan - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Cosmopolitan

Cosmopolitan Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cosmopolitan adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cosmopolitan Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cosmopolitan

Kadın Moda Dergisi

Sen Şimdi Görürsün...

Patrona çok kızdık, iş arkadaşımız bizi sattı, haksızlığa uğradık, işimizden olduk, kandırıldık, özetle kolumuz, kanadımız kırıldı; çok mutsuzuz! Yanı sıra sağlam sosyal medya kullanıcısıyız. Eh, cesuruz da biraz. Acaba ilk eylemimiz ne olacak?

Cevap veriyorum: Konuya uygun intikam fotoğrafını bulup yazısını hazırlamak.

Fotoğraf özel seçilmiş çeşitli anlamlarla yüklü, yazı zehir zemberek; hepsi maktul (veya maktullerin) anlayacağı türden ve dilden. Yani varsa kirli çamaşırlar fora!

Artık intikam soğuk yenen bir yemek değil, sosyal medya vasıtasıyla sıkıntıyı ifşa ederek cümle alemi davaya dahil etmek. “Haydi arkadaşlar, hep birlikte saldırıyoruz” demek.

Ketum dostlarımız da var. Duygusal geçişlerinden yansıma almak imkansız. İradeleri sağlam,
belki de derslerini almışlar. Onları alkışlıyoruz lakin azınlık sanki bu tatlı, akıllı insanlar. Buyurun okuyun devamını... (s.142)

Yaşasın havalar ısınıyor. Yaşasın güneş ışınları ruhumuzu, kalbimizi, bedenimizi yine ısıtacak. Yaşasın podyumlar epey çılgın. Yaşasın artık kimse kimseye “aman bu kız ne biçim giyinmiş” değil, “kesin bir bildiği vardır” diyor. (s.211) Zaten başkalarının ne yaptığıyla uğraşmaktansa kendi halinde olmak o kadar huzurlu ve festival tadında ki. (s.260)

Kimsenin kimseyi ne fiziğinden, ne kılığından kıyafetinden, ne fikirlerinden ötürü yargılamadığı, bahar dallarının çiçek açtığı Nisan’da kavuşmak üzere,

Aşkla kalın.

Özlem Kotan

  • Arşiv Sayısı : 27
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cosmopolitan Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017