Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Dağıtım Kanalı - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Dağıtım Kanalı

Dağıtım Kanalı Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Dağıtım Kanalı adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Dağıtım Kanalı Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Dağıtım Kanalı

Sektörel Dergisi

Vizyonumuz
Beyaz eşya, kahverengi eşya ve küçük elektrikli ev aletleri sektörlerindeki dağıtım kanalı zincirinin arasında iletişimi en iyi şekilde sağlayarak kanala gerçek anlamda yön verir. Zincirin halkalarını meydana getiren üretici, ithalatcı, distribütör, toptancı ve bayilerin aralarında köprü oluşturarak koordinasyonu sağlar, birbirleri ile olan işbirliğinde etkin rol üstlenerek sektörün gelişimine ve bütünleşmesine katkı sağlayacak aktiviteler düzenler.

Misyonumuz
Beyaz eşya, kahverengi eşya ve küçük elektrikli ev aletleri adının geçtiği her yerde bulunarak elde edilen haberleri sektörel yayıncılık bilinci ile süzgeçten geçirir ve sektördeki kişilere en doğru şekilde ulaştırır. Sektörün nabzını tutarak bu alanda yer alan firmaların profesyonel okuyucu kitlesini haber, röportaj ve araştırmalar ile teknolojik gelişmeler ve yenilikler hakkında bilgilendirir, bu bilgileri diğer sektörlere iletir ve bilgi paylaşımına katkıda bulunur.

Hedef Kitle
Dayanıklı tüketim malları üreticileri, İthalatçı ve ihracatçı firmaları, Türkiye genelinde dayanıklı tüketim malları satan mağazalar, Market ve hipermarketlerin sektör reyonları ve satın alma sorumluları, Yan sanayi ve servis hizmeti veren firmalar, Sektör yöneticileri, Reklam ajansları, Halkla ilişkiler ve basın kuruluşları.

Tiraj
3000 Adet.

Dağıtım
TEM kurye, PTT, Dağıtım Kanalı Dergi elemanları, Reklam veren firmalar.

Periyod
Aylık.

İçerik
Dayanıklı tüketim sektörü araştırmaları hazırlayarak sektörün son durumu hakkında bilgi verir. Sektörden kişilerin görüş ve beklentilerini değerlendirerek, ülkemizdeki, dünyadaki gelişimi ve dağılımı tablo/grafiklerle sektöre aktarır. Sektör içi aktivitelerle sektördeki dayanışmayı arttırır, haber ve röportajlarla sektör içi iletişimi sağlar. Eğiticidir, yeni ürünleri ve kullanım özelliklerini vererek sektördeki teknolojik gelişmeyi takip eder. Ürün karşılaştırması yapar, piyasada oluşan fiyatları takip eder. Sektöre genç beyinleri tanıtır.

Ürün Grubu
Beyaz eşya, elektronik, küçük ev aletleri, cep telefonu, klima, doğal gaz, madeni eşya, mobilya, bisiklet, soba, çeyiz ürünleri, yan sanayi ürünleri, bilgisayar.

Beyaz Eşya
Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, şofben, termosifon, ocak, aspiratör, derin dondurucu ve ekipmanları.

Elektronik
Televizyon, ev sinema sistemleri, müzik seti, video kamera, uydu sistemleri, bilgisayar, bilgisayar sarf malzemeleri.

Küçük Ev Aletleri
Elektrik süpürgesi, halı yıkama makinesi, mutfak robotu, rondo, ütü, fritöz, ekmek kızartma makinesi, tost makinesi, meyve sıkacağı, mikser, blender, yoğurt makinesi, yumurta makinesi, kettle, çay-kahve makinesi, bebek ürünleri, mangal, ızgara, tıraş makinesi, epilasyon aletleri, ağız bakım ürünleri, kişisel tanı ürünleri, saatler, vantilatör, oto süpürgesi, saç kurutma makinesi ve ekipmanları.

Dağıtım Kanalı yeni sayıları için tıklayınız.

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : Mayıs 2009
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Dağıtım Kanalı Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017