Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Diva Business - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Diva Business

Diva Business Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Diva Business adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Diva Business Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Diva Business

İş Dünyası Dergisi

2003 yılından itibaren haftalık dergi olarak Cuma günleri seçkin okurlarıyla buluşan DİVA(Makskom) ile birlikte dağıtılan ve geçen yıl yayın hayatına başlayan Diva Business adlı iş dünyasına yönelik dergimiz 18 Aralık tarihinden itibaren yeniden sizlerle buluşuyor.

İş dünyasındaki en son gelişmeler, aktüel, seçkin iş adamlarıyla yapılan röportajlar, moda ve kültürel aktivitelerin yer aldığı sayfalarla okuyucuyu yormadan bir ay boyunca elinden bırakamayacağı bir dergi olan Diva Business geçen yıl olduğu gibi bu sene de yine bilinçli okurlarının gözdesi olmaya aday.

Ayda bir kez yayınlanacak olan ve İş dünyasını içeren konu ve konukların röportajlarını akıcı bir dille yansıtan bu ilk sayımızda sizler de yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz...

  • Arşiv Sayısı : 17
  • Son Sayı : Haziran 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Diva Business Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017