Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Diva - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Diva

Diva Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Diva adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Diva Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Diva

Şehir Yaşam Dergisi

2003 yılı 4 Temmuz tarihinde, İzmir'de yayın hayatına başlayan DİVA aradan geçen 11 yılda, büyüdü, gelişti, önce İzmir'in, şimdilerde de Türkiye'nin en çok okunan magazin ve aktüalite dergilerinden biri durumuna geldi..Büyük başarılara imza atan, internette tıklanma rekorları kıran dergimiz her yeni sayısında kendi rekorunu kırmakta.

Onlarca çalışanı, usta kalemlerden oluşan editör grubu, magazin gazeteciliğini ilkeli, ahlaklı,doğru yer ve doğru zamanda yapan beyin takımı ile Diva Magazin; gündemin, trendlerin ve yeniliklerin takipçisi olmaktan hiç vazgeçmedi.

Kurulduğu günden bu yana, İzmir başta olmak üzere yazın Ege ve Akdeniz kıyı şeridinde; kış aylarında metropoller de tercih edilen DİVA,artış gösteren tirajıyla ve abonelik sistemiyle oldukça geniş bir kitleye hitap etmekte. Tüm düğün ve davetlerin özellikli basın yüzlerinden biri olan Divanın hedefi ise tüm Türkiye'deki özel okur kitlesine ulaşmak yolunda......
Merkezi Almanya'da bulunan MEGA şirketinin bir kolu ve Makskom İletişim ve Yayıncılık Tic.Ltd.Şti adıyla var olan DİVA Magazin; tüm reklam verenlerini doğru hedef kitle ile buluşturmaya devam ediyor.

Birbirinden ilginç konu ve konuklarla, özel röportajlarla Türkiye'nin cemiyet hayatına damga vuran DİVA MAGAZİN her hafta, TURKUAZ dağıtım Bayileri'nin yanı sıra; Türkiye'nin en çok takip edilen dijital dergi platformu dijimecmua.com'da okuyucuları ile buluşmaya devam edecek.

  • Arşiv Sayısı : 391
  • Son Sayı : 18 Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

Diva Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017