Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ege Life - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Ege Life

Ege Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ege Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ege Life Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Ege Life

Şehir Yaşam Dergisi

Ege'de, geniş haber ağı ve çağdaş vizyonu ile Ege Life var. 2003 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren Ege Life, Ege Bölgesi'nin sosyal, sektörel, kültürel gelişmelerini eksiksiz yansıtmayı amaçlıyor.

İzmir, Denizli, Aydın, Muğla, Manisa, Çanakkale, Uşak, Balıkesir ve Afyon'da etkin bir okur kitlesine sahip olan Ege Life, 5 bin yıllık Ege kültürünün işlendiği ve Ege Bölgesi'ne ait her konunun tüm yönleriyle ele alındığı, müzikten politikaya, magazinden özel röportajlara, firma rehberinden alışveriş mekanlarına kadar onlarca konu yayınlamaktadır.

Başta İzmir olmak üzere Ege bölgesindeki tüm seçkin, kaliteli mekanları tanıtan haberleri, kültür sanat etkinlikleri, tatil mekanları, alışveriş, magazin, moda ve Ege'nin yeni yüzleri, Ege'li müzisyenlerle röportajlar, Ege'ye damga vuran siyasetçiler...

  • Arşiv Sayısı : 23
  • Son Sayı : Şubat 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Ege Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017