Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Egemen Evler - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Egemen Evler

Egemen Evler Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Egemen Evler adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Egemen Evler Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Egemen Evler

Yapı İnşaat Kataloğu

Bir aile şirketi olarak 2008 yılında Mimar Ayla Bayrak-Harun Bayrak tarafından kuruldu. Egemen Mimarlık Bursa inşaat sektörüne Bursa nın yeni gelişen fakat yıldızı parlayan yerleşim bölgesi Balat’ta 34 konuttan oluşan Egemen Evler projesi ile giriş yaptı. Egemen Mimarlık, özellikle lüks konut projelerinde gördüğü eksikliği kendisine vizyonel bir hedef seçerek klasik tasarımların dışında Bursa halkının alışık olmadığı tasarım ve çözümleri egemen evler projesi ile Bursa’ lıların beğenisine sundu.

Vizyonumuz
Konut sektöründen edinilen birikimleri, kendini sürekli yenileyen bir anlayışla projelerine yansıtarak Bursa lüks konut pazarında önümüzdeki 10 yıl içinde en çok tercih edilen firması olmaktır.

Misyonumuz
Bursa halkının yaşam beklentilerini ileri götürecek, kendini farklı hissettirecek modern ve lüks yaşam alanlarını ekonomik maliyetlerde üreterek Bursa halkının memnuniyetini kazanmaktır.

Stratejimiz
Konut sektöründe yaşanan tüm yenilikleri ve uygulamaları yakından takip ederek, mimarlık ve mühendislik gereklerini projenin her aşamasında esas alan, müşteri beklentilerinin bir adım ötesinde çözümler içeren butik projeler üretmektir.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Egemen Evler Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017