Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ege TIME - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Ege TIME

Ege TIME Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ege TIME adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ege TIME Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Ege TIME

Şehir Yaşam Dergisi

İzmir’in ve Ege’nin aylık haber, bilgi ve yaşam dergisi EgeTIME, “Ege’nin dünyaya açılan penceresi” olmak amacıyla Ocak 2009’da yayın hayatına başladı. İzmir’den başlayıp, bütün Ege illerini kucaklayarak, çok kısa sürede yurt içi ve yurt dışında hedeflediği noktalara ulaşmayı başaran Ege TIME, içinde “Egelilik” olan ama sadece kendi sınırları içinde kalmayan özel nitelikli, üstün ve özgün “ana fikre sahip” bir Ege dergisidir.

İzmir’in ve Ege’nin yaşam dergisi EgeTIME şehirde olup bitenleri, şehrin en iyi mekanlarını, seçkin konu ve konuklarıyla olduğu kadar politikadan magazine, güncel haberlerden araştırmaya, yatırımcılardan sektör profesyonellerine, sağlıktan edebiyata, dekorasyondan moda ve müziğe, kültür ve sanata kadar yaşamın farklı renklerini kendini yenileyen ve gelişmelere açık olan yapısı içerisinde okuyucularına ulaştırıyor.

Kısacası EgeTIME, günlük hayatı ilgilendiren yelpazede kendine özgü yaklaşımıyla farklılaşan, aylık bir haber-yaşam dergisi olarak yayın hayatına hazırlanıyor. Araştırmacı ve konusunda uzman yazarlarıyla da her ay vazgeçilmezleriniz arasına girecek kadar iddialı…

Zengin içeriğiyle ve geniş konu yelpazesiyle kadın/erkek her yaştan insana hitap eden, her sayfası ilgiyle okunacak bir dergi. Gerek tasarımı, gerek hitap ettiği okuyucuları ile farklılaşan bir konsepte sahip EgeTIME dergisini okurken dergi okumanın keyfine varacaksınız.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Ekim 2009
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Ege TIME Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017