Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ekonometri - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Ekonometri

Ekonometri Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ekonometri adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ekonometri Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Ekonometri

İş Dünyası Dergisi

Dünyanın birçok yerinde kendi işini kurmak isteyen girişimciler; hayallerinin peşinden sadece sermayenin yeterli olabileceğini düşünerek yola çıkarlar. Bireysel olarak veya bir grup olarak bir iş yeri kurma amaçları; sosyal ve ekonomik olarak başarmak, iz bırakmaktır. Hele bir de çalışmak istenilen iş koluyla ilgili yeterli bilgi, eğitim ve deneyim söz konusuysa; hedefe ulaşmanın kolay olacağı düşünülür. Bugün bin bir hayaller ve emeklerle kurulan birçok firma, hedeflerine ulaşamadan hayal kırıklığı yaşamakta ve nedenlerini bulmakta da zorlanmakta. Oysaki teknik bilgi, sermaye ve insan gücünün dışında amaçlara ulaşılmasında, şirket koçları önemli yol göstericilerdir.

Küresel dediğimiz dünyada, artık ülkeler arası işbirliklerinden pay almak için, bir bilene danışmak, hedefe ulaşmakta önemli bir yapı taşıdır. Amaca ulaşmak için bizi harekete geçiren, içimizdeki durgun potansiyeli ortaya çıkaran ve bizi, bize tanıtan bir bilen; hedefimize ulaşmamızda önemli bir rol oynayacaktır.

Saygılarımla...

Nüket Kantarcı

  • Arşiv Sayısı : 50
  • Son Sayı : Kasım-Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Ekonometri Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017