Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ekotrend - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Ekotrend

Ekotrend Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ekotrend adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ekotrend Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Ekotrend

İş Dünyası Dergisi

Aylık İş ve Ekonomi Dergisi EkoTrend, Türkiye'de yayın hayatına başladığı günden bu yana ekonomi dergiciliğinde eksik olan birçok alanda gerçekleştirdiği çalışmalar ile fark yaratıyor. Uzun yıllardır yapılan ekonomi yayıncılığının durağan halini daha canlı bir seviyeye getiren EkoTrend, hazırladığı araştırma dosyaları ve canlı röportajlar ile her ay ses getirmeye devam ediyor.

Ağır bir dille yazılan ve okuyucu kitlesini belli bir zümreye bağlayan diğer ekonomi yayınlarından farklı olarak, herkesin anlayacağı yalınlıkta bir dil benimseyen EkoTrend, sadece finans alanında değil birçok ekonomi yayınının gerçekleştirmediği spor, sağlık, seyahat ve turizm sayfaları ile okunulurluğu yüksek bir yayın olmayı sürdürüyor.

Uzman Yorumları
EkoTrend araştırma ekibi finans, iletişim, AB ve Ekonomik İlişkileri gibi alanlarda ortaya koyduğu çalışmalarla, bizzat konunun uzmanlarından alınan görüşlere dayalı yayın ilkesinin en güzel örneklerini sergiledi.

Objektif Habercilik
EkoTrend her sayısında dünya ekonomisini ve iş dünyasının ajandasındaki tüm konuları okurlarına objektif bir pencereden aktarmayı başardı. EkoTrend ayrıca tasarımı ile okurlarına keyif veren bir dergi halini aldı.

Ekonominin Nabzını Tutuyor
EkoTrend Dergisi haber merkezi ve araştırma ekibi her sayısında Türkiye'nin birçok iline yaptığı ziyaretler ile şehirlerin ekonomilerinden yola çıkarak ülke ekonomisinin nabzını tuttu. En küçük ticaretin yapıldığı noktalarda bile okuyucusu ile buluşan EkoTrend yerinde gözlem ile en doğru en yalın ve en objektif haberleri okuyucusu ile buluşturdu.

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : Nisan 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Ekotrend Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017