Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Elele - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Elele

Elele Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Elele adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Elele Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Elele

Kadın Moda Dergisi

Bir başka bahar

Bahar geldi! Hani yazı-kışı sevmeyen vardır da baharı sevmeyeni duymadım. Güneşin varlığı bile uyanmak için güzel bir sebep şimdi. Doğanın uyanışını seyretmek bir mucizeye tanık olmak aslında. Tadını çıkarmak şart.

Tabii uyanan sadece doğa değil. İçimizdeki alışveriş aşkı bir anda reytinglerde üst sıraya oturdu. Yeni sezon açıldı. Renkler, desenler, formlar enerjiye kavuştu. Sezonun olmazsa olmazı pembe vitrinleri doldurdu bile mesela… Pembeye olan mesafem hızla kapanıyor benim; sanırım bu sezon hepimizin içerisindeki şeker kızı uyandıracak modacılar. Coşkulu neon renkler, abartılı aksesuarlar ve benim hep favorim, en favorim maskulen detaylar da bu bahar bizimle olacaklar arasında. Güzellik dünyasında ise kafaya takılan daha çok saçlar olmuş galiba. Malum biz kadınlar değişime her zaman saçlardan başlarız. Kısa, uzun, koyu, açık, fazlasıyla dümdüz taranan ya da darmadağın olmuş her model podyumdan geçti. Bence sonunda herkes anladı; saçın modası olmaz, kendine yakışanı bulmak sadece mesele. Herkes sarışın değil yani!

Yeni sayımız için bir yeni dizi ve bu ay içerisinde vizyona girececek bir filmin başrol oyuncuları ile bir araya geldik. Heyecan arıyorduk. Yeni bir işe başlamanın heyecanını biliyoruz, bundan nemalanmaktı galiba amacımız. Mutluluk çalmaya gittik her iki sete de yani. Paylaştıkça çoğalır; buyurun… Çoban Yıldızı dizisinin hikayesi sayfa 116, Aşk Uykusu’ndan özel kareler sayfa 56’da.

Hayat yeni heyecanlar, yeni mutluluklar, yeni başlangıçlar getirsin size bu bahar. Kalbiniz dolu olsun hep. Bu ay endişesiz geçsin…

Tek derdimiz bahar yağmurları olsun yani.

Sevgiyle…

Gözde Kaynak

  • Arşiv Sayısı : 63
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Elele Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017