Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Emko Elektronik - Elektrik Elektronik Kataloğu
Ana Sayfa > Emko Elektronik

Emko Elektronik Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Emko Elektronik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Emko Elektronik Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Emko Elektronik

Elektrik Elektronik Kataloğu

EMKO ELEKTRONİK A.Ş. 1986 yılından bu yana Ölçü ve Kontrol Cihazlarının,

Sıcaklık sensörlerinin tasarımı, üretimi, pazarlaması, satış öncesi ve sonrası teknik hizmetlerini yürütmektedir. Müşteri odaklı yaklaşım ile ürün fonksiyonelliğine ve kalitesine birinci derecede önem verilerek, programlanabilir çok fonksiyonlu proses kontrol cihazlarının, sayıcıların, zaman rölelerinin, termokupl ve termorezistansların; jeneratör kontrol cihazlarının, otomatik transfer paneli ve manuel keystart cihazlarının tasarımı, üretimi gerçekleştirilmektedir.

Sunmuş olduğumuz ürün çeşitlerimiz ve hizmetlerimiz ile; tekstil, gıda, cam, otomotiv, kimya, demir-çelik, makine imalatı, enerji ve diğer sektörlerin otomasyon ve proses kontrol malzemeleri ve hizmetleri konularında gereksinimlerine cevap vermektedir.

TS ISO EN 9001 Kalite Sistem Belgesine sahip olan firmamızda yönetim tarafından yayınlanmış olan kalite politikası ve prosedürler ile; tasarım-üretim-servis faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetinin eksiksiz sağlanabilmesi garanti altına alınmıştır. Aynı zamanda, yeni tasarım ürünlere firmamız bünyesindeki test laborotuvarında EMI, ESD, EFT, PQF, Surge, LVD ve Çevre şartları testleri uygulanarak; "CE markası" kapsamındaki direktiflere uygun kontrol cihazlarının tasarım ve üretimi gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda profesyonel deneyim edinilen tasarım konuları:

Güler yüzlü ve samimi personelleri ile Müşteri Destek Servisimiz, müşterimize satış öncesi tatmin edici ve doğru teknik bilgi sunmakta, en uygun ürün seçimi nin yapılmasına yardımcı olmakta ve siparişlerin izleyicisi, takipçisi olarak gününde ve doğru sevkiyat sağlamaktadır. Aynı zamanda, yetkili bayi ve servis ağımız sayesinde hızlı, güvenilir enformasyon sağlayarak müşteri memnuniyetini, her yerde ve her koşulda gerçekleştirir.

  • Arşiv Sayısı : 10
  • Son Sayı : Emko Elektronik Firma Profili
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Emko Elektronik Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017