Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Endüstri Magazin / Kesici Takım Ve Tutucular - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Endüstri Magazin / Kesici Takım Ve Tutucular

Endüstri Magazin / Kesici Takım Ve Tutucular Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Endüstri Magazin / Kesici Takım Ve Tutucular adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Endüstri Magazin / Kesici Takım Ve Tutucular Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Endüstri Magazin / Kesici Takım Ve Tutucular

Sektörel Dergisi

Traj
Dergi: 3.500 Adet + Cd: 5.000 Adet

İçerik
Endüstrideki, gelişmeleri, sektörler ilgili haber ve ürünleri, gelişen trendleri konu alan yayınlar, bilimsel makaleler, izlenim, araştırma ve röportajlar.

Amaç
Endüstrideki sektörler arasında iletişimi sağlamak, sektördeki geliştirmeleri duyurmak, firmaların tanıtımlarını ve duyurularını yapmak.

Hedef Kitle
Endüstriyel imalat sektörlerinde hizmet veren kuruluşların imalat sorumluları, satın alma bölümlerindeki yetkili kişileri, AR-GE departmanlarının yöneticiler.

Dağıtım
Endüstri Magazin CD'si, Türkiye genelinde okurlarına, Özel Kamu Posta Dağıtım kuruluşları ile ulaştırılmaktadır. K.K.T.C ve Yurtdışına PTT ile gönderim yapılmaktadır. Yurtiçinde düzenlenen ihtisas fuarlarında ilgililere kartvizit karşılığında ücretsiz verilmektedir.

  • Arşiv Sayısı : 17
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Endüstri Magazin / Kesici Takım Ve Tutucular Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017