Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
EnergyWorld - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > EnergyWorld

EnergyWorld Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj EnergyWorld adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

EnergyWorld Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

EnergyWorld

Sektörel Dergisi

EnergyWorld dergisi adından anlaşılacağı gibi, Türkiye'deki ve Dünya daki, tüm enerji konularını yakından takip edip, uzman kadrosuyla inceleyip, değerlendirerek sektör yatırımcı ve ilgilileriyle buluşturmaktadır.

Son yıllarda gelişmekte olan enerji piyasasının en yakıp takipçisi olan EnergyWorld bu alanda yerini korumuş, önde gelen isimlerin röportajlarına ve gelecekteki projelerine yer vermektedir. Sektör yatırımcılarına hem yol göstermekte, hem de sektörün ihtiyacı olan konuların ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Türkçe- İngilizce olarak hazırlanan EnergyWorld aylık periyotta 5 bin tirajla basılmaktadır. Uzman kadromuzla doğru, etkili, tarafsız ve güvenilir haberleri ve yorumlarıyla sizlerle buluşmaya devam edecektir.

  • Arşiv Sayısı : 21
  • Son Sayı : Kasım-Aralık 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

EnergyWorld Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017