Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Erk Patent - Danışmanlık Broşürü
Ana Sayfa > Erk Patent

Erk Patent Broşürü Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Erk Patent adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Erk Patent Broşürü Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Erk Patent

Danışmanlık Broşürü

ERK Patent sınai değeri olan fikirlerin zenginleştirilmesi ve hukuk temelinde korunması için kalıcı çözümler üreten bir danışmalık şirketidir. Erk Patent'in profesyonel danışmanlık alanı marka, patent ve endüstriyel tasarım haklarının hukuki zemin esas alınarak temin edilmesi ve pörtföylerin yönetimini kapsar.

Sınai hakların etkin koruması için Erk Patent şirketi hakların tescili, üçüncü kişilerin başvurularının takip edilmesi ve müvekkile raporlanması ve hakların mahkemelerden önce Türk Patent Enstitüsü önünde savunulması ve muhafaza edilmesi için bütünleşik hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Erk Patent şirketi müvekkillerini gerek Türk Patent Enstitüsü önünde gerekse de Avrupa Patent tescilleri için Avrupa Patent Ofisi önünde doğrudan işlem yapmaya yetkili patent ve marka vekilleri aracılığıyla temsil etmektedir.

Erk Patent şirketi Türkiye dışında sınai hakların korunması ve danışmanlığı ile ilgili deneyimli bir kadroya sahiptir. Müvekkilin ticari konumu ve gelişme hedefine bağlı olarak uygun koruma yönteminin belirlenmesi ve ülkelerde bağımsız yada toplu tescil sistemlerinden yararlanarak etkin koruma ve danışmanlık hizmeti verilmesi Erk Patent'in ayırt edici özelliklerinden biridir.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Broşür
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Erk Patent Broşürü Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017