Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Estetik International Magazine - Bilim Sağlık Dergisi
Ana Sayfa > Estetik International Magazine

Estetik International Magazine Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Estetik International Magazine adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Estetik International Magazine Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Estetik International Magazine

Bilim Sağlık Dergisi

Merhaba!

21. yüzyılda sınırların kalktığı, artık her birimizin birer dünya vatandaşı olması gerektiği, globalleşen bir zamanlarda yaşıyoruz. 1999’dan beri estetik alanında hizmet veren Estetik International, işte bu zamana ayak uyduran, yenilik ve teknolojileri yakından takip edip, hastalara en çağdaş uygulamaları getiren bir sağlık kurumu olarak hizmet vermeye devam ediyor. Bunun yanı sıra, bizzat geliştirdiğim tekniklerle ülkemizden dünyaya açılan bir ses olmayı da başarıyoruz.

Her zaman estetik cerrahinin bir sanat olduğunu belirterek, el becerisi, anatomi bilgisi ve tasarımın bütünleşik yapıda insan bedenine aksettirilmesi suretiyle yapılması gerektiğinin altını çizdim.

Estetik cerrahların tamirat yapmadığını, tasarım yaparak sanatını insan bedeninde dile getirdiğini vurguladım.

Bu yüzden ben ve ekibim, tıpkı ressamın tuvaline, heykeltıraşın hammaddesine yaklaşırken duyduğu sanat aşkını, insan bedeninde yaşıyor, her bedene ve en önemlisi her ruha sonsuz saygı duyuyoruz.

Estetik International kliniklerine gelen her hastamızın aynı titizliği ve hassasiyeti hissetmelerinin altında da yine aynı etik değerler yatıyor:

El üstüne tutulan iç dünyaları ve bedenleri…

Bedeninize ve ruhunuza iyi bakın!

Op. Dr. Bülent Cihantimur

  • Arşiv Sayısı : 6
  • Son Sayı : Sonbahar 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Estetik International Magazine Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017