Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Evim - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Evim

Evim Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Evim adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Evim Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Evim

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Yeni bir ev ve uzayıp giden yapılacaklar listesi

Yeni bir eve taşınmak hatırladığımdan daha yorucu imiş. Üstelik aynı ay içerisinde hem evi, hem de ofisi taşımak daha da zahmetliymiş. Ancak ben her zaman olduğu gibi içinde bulunduğum duruma iyi tarafından bakmayı ve bunu avantaja çevirmeyi tercih ettim. Taşınma bahanesiyle, evde ve ofiste, “nasılsa bir ara yaparım” diyerek geçiştirdiğim tüm ayıklama operasyonlarını bitirip fazlalıklardan kurtuldum! Size de şiddetle tavsiye ederim. Evi taşımanız şart değil! Baharı ve yaklaşan yazı fırsat bilerek ilk fırsatta kolları sıvayıp yapılacaklar listenizi hazırlayın ve işe girişin. Her şey bittiğinde kendinizi gerçekten hafiflemiş ve iyi hissedeceksiniz. Bu arada eğer sizin de planlarınız arasında yeni bir eve taşınmak varsa, sevgili Aslı Yaşasın’ın bu konudaki önerilerine kulak verin, sizin için bir liste hazırladı. Hazır oradayken de, “bir evin en temel ihtiyaçları nelerdir ve satın alırken nelere dikkat etmek gerekir” sorusundan yola çıkarak hazırladığımız “ilk ev hazırlıkları” rehberimize de bir göz atın! Aslında bu pratik rehberde verdiğimiz alışveriş ipuçları, günün birinde herkesin işine yarayacak türden bilgiler. O yüzden saklamanızı ve günü geldiğinde kullanmanızı tavsiye ederim. Bir küçük öneri: Dergide yer verdiğimiz kendin yap çalışmalarına ait tüm videoları Youtube kanalımızdan (www.youtube.com/EvimDergisi) izleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kanalımıza üye olmak.

Keyifli okumalar,

Sevda B. Sungurtekin

  • Arşiv Sayısı : 65
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Evim Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017