Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Evos Angels - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Evos Angels

Evos Angels Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Evos Angels adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Evos Angels Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Evos Angels

Kadın Moda Dergisi

Sevgili Takipçilerimiz...

Kurulduğumuz yıldan bu yana, sizlere her daim basılı dergi kalitesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Yıllardır hayranı olduğunuz bir çok isme Evos Angels dergisi sayesinde ulaşabilmektesiniz. Uzun süredir, aylık 500.000 den fazla okunmaktayız ve bu oranlar bizi inanılmaz mutlu etmektedir. Artık sizlere daha özgün ve kaliteli içerikler üretmek adına başlı başına bir değişim rüzgarını estirmeyi düşünmekteyiz.

7. yıldır ücretsiz olarak okunan dergimiz artık Dijimecmua üzerinden ücretli olarak okunmaya başlanmıştır. Geçtiğimiz sayıdan bu yana bizleri destekleyip, okumalarına son sürat devam eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Dijimecmua’da artık dilediğiniz gibi sembolik bir ücret karşılığında satın alıp,okumaya devam edebilirsiniz.

Evosun bu başarılı yolculuğunda yalnız bırakmayan tüm dostlara teşekkürü borç bilirim. Temmuz sayımıza gelecek olursak adeta bir Show sayımız oldu diyebilirim. Fazla sözü uzatmaya gerek yok, mükemmel bir yıldızlar sayısı sizleri bekliyor…

Şimdiden iyi okumalar. İyi Evoslamalar!

Evren Yaşlak

  • Arşiv Sayısı : 18
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Evos Angels Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017