Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Exclusive Homes - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Exclusive Homes

Exclusive Homes Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Exclusive Homes adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Exclusive Homes Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Exclusive Homes

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Nefes kesici, çarpıcı, dikkat çekici tüm prestijli emlak projeleri bu dergide...
Türkiye'nin ilk ve tek lüks konut projesi dergisi Exclusive Homes tüm şıklığı, göz dolduran ölçüleri, zengin içeriği ve kalitesi ile okuyucuları ile buluşuyor.

Sektörün tek kapsamlı ve kaliteli yayını olan Exclusive Homes, markalı projelerin detaylı bilgilerini, özel söyleşileri, analizleri, haberleri ve trendleri ile sektörün nabzını tutuyor. Her sayısında hayranlık veren gayrımenkul projelerine, villalara, ofislere, akıllı evlere ve daha fazlasına ait tüm detayları, fiyatları ve özellikleri bulacağınız Exclusive Homes ayda bir yayınlanır ve sürekli yeni bir içerikle okuyucu ile buluşur. Yayınımızda bunun yanı sıra trendler, lüks yaşam, dizayn, dekorasyon, emlak yatırımı, finans, mortgage gibi konular bulunmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 36
  • Son Sayı : Ekim 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Exclusive Homes Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017