Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Far İnşaat - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Far İnşaat

Far İnşaat Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Far İnşaat adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Far İnşaat Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Far İnşaat

Yapı İnşaat Kataloğu

İnşaat sektörünün hem Türkiye hem de yurtdışında sayılı firmalarından olabilmek için ilkelerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Türkiye'de FAR İNŞAAT, dış ticarette BEŞAKÇA YAPI ve Rusya'da PRESTIGE STROY ile faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Şirketimiz tecrübeli, genç ve dinamik elemanlarıyla yaptığı işlerden yüzünün akıyla çıkmış, çalışkanlık ve dürüstlük ilkesi doğrultusunda çalışmalarına devam etmiştir.
Firmamız teknik kadrosu ve çalışan elemanlarıyla elele vererek bir çok kaba inşaat ağırlıklı inşaat işlerinde başarılı olmuştur. Bugüne kadar yapmış olduğumuz işler ve referanslar firmamızın teminatıdır.
Bu geçmişimizle, sizlere ve sizlerin yakın çevrelerine her türlü konuda hizmet vermeye talibiz.

Vizyon
İnşaat ve hazır beton sektöründe, öz kaynakları ile uluslararası alanda hizmet veren, lider ve vazgeçilmez bir marka olmak
- Deneyimli, sertifikalı, ehliyetli, eğitimli 450 personelimiz,
- Teknolojik altyapımız,
- Uydu takip sistemi,
- Telefon, haberleşme ağı,
- Kameralı tesis gözlem ve kayıt sistemimiz,
- Tüm tesislerde internet bağlantılı bilgisayar sistemleri,
- Güçlü araç ve gereç parkı,
- Teknik bilgi ve yetenekle donanmış Yönetim kadrosu.

Misyon
İnşaat ve hazır beton sektörünün üretim, taşıma ve pompalama faaliyetlerinde uzman kadrosuyla, uluslararası kalite standartlarına (ISO 9001:2000, OHSAS 18000) uygun, çevreye ve yasalara duyarlı müşteri memnuniyetine odaklanarak yüksek kaliteli inşaat sektörünün gelişmesine katkı sağlamak.

FAR İNŞAAT, Çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğumuz, vizyonumuza ve misyonumuza uygun hareket etmek, tüm paydaşlarımıza değer katmak, davranış ve ilkelerimizle saygın ve örnek bir kuruluş olmaktır. Sahip olacağımız ve daima gözeteceğimiz kurum değerlerimiz, grubumuza, dolayısıyla çalışanlarımıza içinde bulunduğumuz çevrelerde farklılık yaratacaktır. Başarımızın sürekliliği, günlük işlerimizde ve aldığımız tüm kararlarda bu değerleri yüceltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağlıdır.
- Güncel teknolojileri, tüm süreç ve uygulamalarımızda kullanmak ve çalışanlarımızı sürekli geliştirerek koyduğumuz yüksek standarttaki hedeflerimize en uygun zaman maliyet ve kalitede ulaşılmasını sağlamak.
- Ticari faaliyette bulunduğumuz her alanda, müşterilerimizin beklentisi doğrultusunda ve değer verdiği kalite standartlarına uymak.
- Yatırım ve faaliyetlerimizde, tüm paydaşlarımızın kazanımlarını en üst düzeyde gerçekleştirirken Sosyal Sorumluluk ilkesinin gereklerine uygun davranmak ve aynı zamanda toplumsal fayda sağlamayı da hedeflemek.
- Bizim politikamız ürünlerimizin alım gücünü arttırmak için,az kar ve uygun maliyette müşteriye sunmaktır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Far İnşaat Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017