Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fendi Magazin - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Fendi Magazin

Fendi Magazin Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fendi Magazin adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fendi Magazin Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Fendi Magazin

Şehir Yaşam Dergisi

Napolyon ‘Dünya tek bir ülke olsaydı, başkenti İstanbul olurdu’ demiş. Gerçekten çok doğru, bir de kocaman şantiye görüntüsünden bir kurtarabilsek İstanbul’u, o zaman Mayıs-Haziran aylarında açan Erguvan ağaçlarının güzelliği daha da çok ortaya çıkacak, bence İstanbul’un rengi de mor olmalı, mor rengin her tonunun bu kadar yakıştığı bir şehir yok dünyada. Geri dönüşüm projeleriyle ve yeni yapılan sitelerle ,daha sağlam, daha güvenli evlerin yapıldığına ve yapılacağına inanıp, bu şantiye görüntüsüne biraz daha katlanmamız gerekiyor.

Biz insanlarda, ne kadar farklı düşüncelerde, farklı kültürlerde, farklı inançlarda olursak olalım, kavga etmeden bir arada yaşamayı başarabiliriz, yunuslar bile başarabildiğine göre….İşte böyle bir şehir İstanbul, o kadar farklılıkları bünyesinde barındırıyor ki, İstanbul’da yaşamayı seçen, yada sık sık İstanbul’a gelen yabancılara sormuşlar, ‘Neden bu şehri seçiyorsunuz? ’diye. Özellikle Avrupa ülkelerindeki düzenli, disiplinli, kanunlu, kurallı yaşamdan sonra, bu şehirdeki tezatlıklar, her an karşılaşabilecekleri sürprizler, semtlere göre değişen insan görüntüleri, yaşamları ve daha birçok zıtlık çekiyor insanları, bu enerjisi yüksek şehre. Haziran ayına girdiğimiz şu günlerde, daha fazla sıcaklar bastırmadan, tüm bu zıtlıkların farkına vararak ve gözlemleyerek turist gibi gezmenizi öneririm İstanbul’da, bakalım sizi ne gibi sürprizler bekliyor?

Sibel İpek

  • Arşiv Sayısı : 11
  • Son Sayı : Haziran 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Fendi Magazin Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017