Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Finans Sistem - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Finans Sistem

Finans Sistem Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Finans Sistem adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Finans Sistem Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Finans Sistem

İş Dünyası Dergisi

Kurulum çalışmalarını tamamlamak üzere olduğumuz dergimiz Finans Sistem'in Ocak 2011 tarihinde yayına girmesini planlamaktayız. Finans Sistem Dijital Dergisi, içerik olarak Finans, Muhasebe, Güncel Ekonomik Konular ve de üyelerimize sunduğumuz fırsatların bulunduğu bir konseptte planlanmış, bu içerikte ülkemizin ilk tematik dijital dergisi olacaktır.

Türkiye coğrafi, finanssal, ve ekonomik bakımdan bir dünya ülkesi potansiyeline sahiptir. Ülkemizde, sürekli değişken ekonomik durumlar yaşanmaktadır. Farklı dini ve etnik kökenleri bir arada barındıran nüfusumuz, sabit olmayan ve modern ekonomik olaylar ile bir sentez oluşturmaktadır. Gelenekler ile modern finansın özelliklerini bir araya getiren Türk ekonomisi, enflasyonun yüksek olduğu, develüasyona ve yeniliklere çok açık karakteri ile dünya borsalarına kucak açmaktadır.

Bu bilgiler ışığında; ekonomi ağırlıklı yayın formatımız içeriğinde, ülkemizin ve bölgelerimizin ekonomisiyle ilgili görsel bilgi, belge ve video tanıtım materyallerine yer vereceğiz.

Amacımız;
Öncelikle, ülkemizin ekonomik gelişmelerini ve kendimizin sizler için özel hazırladığımız fırsatları, sizlere kısa kısa sunup, okuyucularımızın ilgi odağı haline getirmek ve bu haberlerin yaygın kitlelere ulaştırılmasını sağlamaktır.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Mart 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Finans Sistem Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017