Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Modern Fitofarmakoterapi ve Doğal Farmasötikler - Bilim Sağlık Dergisi
Ana Sayfa > Modern Fitofarmakoterapi ve Doğal Farmasötikler

Modern Fitofarmakoterapi ve Doğal Farmasötikler Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Modern Fitofarmakoterapi ve Doğal Farmasötikler adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Modern Fitofarmakoterapi ve Doğal Farmasötikler Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Modern Fitofarmakoterapi ve Doğal Farmasötikler

Bilim Sağlık Dergisi

Bitkisel ilaçlar son on yıldan bu yana, yan etkilerinin az olması, uzun süre kullanıma uygun olması nedeniyle tüm dünyada gittikçe daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Ancak bitkilerden ilaç olarak kullanılacak maddeleri elde etmek ve bunları ilaç formunda etkin dozlarda kullanıma sunmak çok yüksek bilgi birikimini gerektirmektedir. Bununda ötesinde Avrupa ve özellikle Almanya’nın aksine Amerikan tıbbı, bitkisel ilaçları araştırmaya daha yeni başlamıştır. Ülkemizde de bu konuda yeterli araştırma yayınlanmamaktadır. Modern tıbbın bize sunduğu araştırma metotlarına ve kanıta dayalı tıp perspektifine göre fitofarmakoterapötiklerin ya da doğadan elde edilen farmasötiklerin doğru bir şekilde, sağlık profesyonellerine ve akademisyenlere bir başvuru kaynağı olması için her 3 ayda bir yayımlanacak olan Modern Fitofarmakoterapi ve Doğal Farmasötikler dergisi, bu konudaki büyük açığı kapatacaktır.
Doğru Bilgi, Doğru Kaynaktan Öğrenilebilir…
Dergi Taleplerinizi lütfen;
ibrahim.behram@mikro-gen.com adresine ulaştırınız.

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Modern Fitofarmakoterapi ve Doğal Farmasötikler Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017