Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ford Otosan - Otomotiv Sanayi Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Ford Otosan

Ford Hakkında


Temel Görevimiz
Ortağımız ve lisansörümüz olan FORD ile birlikte şirketimiz, otomotiv sektörünün öncü bir kuruluşudur.

Temel Görevimiz, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmektir.

İşletmemizde, üretim zinciri içindeki yan sanayimiz ve satıcılarımız arasında güvene dayalı bir işbirliği oluşturarak, OTOSAN-FORD markasını güvenilir, saygın, devamlılık gösteren bir "imaj lideri" haline getirip çalışanlarımızın mutluluğunu ve şirketimizin gelirini artırmak üzere iş imkanlarımızı geliştirmek hedefimizdir.

Değerlerimiz
Temel Görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir. Şirketimizi başarıya götürecek temel değerlerimiz şunlardır:

Çalışanlarımız: Gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak "Takım Çalışması"nı gerçekleştirmek prensibimizdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz: Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır.

Kazancımız: Ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.

İlkelerimiz
Kalite ilkemiz tek bir cümleyle şu şekilde özetlenebilir:
Müşteri mutluluğu "1" numaralı işimizdir.
Önce Kalite. Müşteri mutluluğunun sağlanabilmesi için, mükemmel ürün ve hizmet kalitesine sahip olmalıyız.

Müşterilerimiz, işlerimizin odağıdır. İşlerimizi her zaman müşterilerimizi düşünerek ve rakiplerimizden daha mükemmel ürün ve hizmet sağlayacak biçimde yaparak, müşterilerimizin bize güvenmesini ve bağlanmasını mutlaka sağlamalıyız.

Sürekli iyileştirme, başarımızın temelidir. Yaptığımız her iıte mükemmel olmayı hedeflemeliyiz. Ürünlerimizin değerinde, güvenilirliğinde ve güncelliğinde; insan ilişkilerimizde, rekabet yeteneğinde ve kârlılığımızda mükemmel olmak için iyileştirme çalışmalarımız günlük hayat tarzı haline gelmelidir. Bu amaçla yöneticilerimiz, şirketimizin kalite hedeflerini belirleyerek her seviyeye yayılımını sağlar ve düzenli olarak gözden geçirerek iyileştirme fırsatlarını belirler.

Takım çalışması bizim için yaşam tarzıdır. Biz bir aileyiz. Birbirimize güvenir ve saygı duyarız. Birbirimizi anlamak, güven duymak ve birbirimizi desteklemek için; şirketimizde, açık, önyargıdan uzak, karşılıklı etkin iletişime dayanan çalışma ortamının sağlanmasına gayret ederiz.

Yetkili satıcılarımız ve yan sanayicilerimiz bizim iş ortaklarımızdır. Yetkili satıcılarımız, yan sanayicilerimiz ve iş ilişkisi içinde bulunduğumuz diğer kuruluşlarla ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlanması ve birlikte büyümek prensibimizdir.

Dürüstlükten vazgeçilemez. Şirketimizin tüm işlemlerinde dürüst yöntemlerle topluma katkı sağlayarak çevremizin saygınlığını kazanmalıyız. Kapılarımız, etnik köken ve kişisel inanç ayrımı yapılmaksızın, kadın-erkek herkese açıktır.
 

Dergilerde Yayınlanan Ford Otosan Haberleri ve Reklamları

 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017