Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Formback - SPA Sağlık Merkezi Broşürü
Ana Sayfa > Formback

Formback Broşürü Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Formback adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Formback Broşürü Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Formback

SPA Sağlık Merkezi Broşürü

Misyon ve Visyonumuz
TÖRÜN: “BURSA'NIN BİR DEĞERİ OLMAKTAN KIVANÇ DUYUYORUZ”


Sporun, eğlencenin, sağlığın ve estetiğin Bursa'daki adresi olan Formback Yaşam Merkezi ve Termal Tesisleri,yeni Apart Oteli ve yeni yönetimiyle başta Bursalılara sonra tüm Türkiye ve dünyaya kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Dikkaldırım' da bulunan ve dokuz bin metrekare kapalı alana sahip olan Formback Yaşam Merkezi ve Termal Tesisleri bünyesine eklediği 40 daireli Apart Otel'iyle hizmet sektöründe iddialı olduğunu gözler önüne serdi.

Yönetiminin el değiştirmesiyle yeni bir heyecan kazanan Formback, üyelerine ve misafirlerine her türlü konforu Avrupa standartlarında sunan ve kaliteden asla ödün vermeyen profesyonel kadrosunun sunduğu hizmet anlayışıyla Bursa'da gidilmesi gereken en önemli mekanlarından biri.

Formback Apart Otel misafirleri hem bir suit dairenin tüm konforundan faydalanırken aynı anda banyolarında termal suyla duş alma imkanı buluyorlar. Özel jakuzili aile hamamları, bay ve bayan hamamları, formda kalma ve body-building için her türlü çalışma programına uygun bilgisayar donanımlı aletlerin bulunduğu fitness salonu, step aerobik alanı, uzakdoğu sporları için stüdyosu, bay- bayan kuaförü, güzellik salonu, solarium odası, saunaları ve zengin mönüsüyle Vitamin Cafe, Formback'in ayrıcalığını hissettiren özellikleri.

Formback Yaşam Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Musa Törün, “ Biz Formback olarak öncelikli olarak yaşamda kaliteye önem verdiğimizi bizi tercih eden herkese gösterme anlayışıyla hizmet ediyoruz. Formback'teki tüm aktivite ve hizmetler sağlıklı ve estetik bir yaşam alanı arayan herkesin ilgi duyabileceği bir hassasiyetle sunuluyor. Biz yine lansman konusunda da iddiamızı şöyle ortaya koyuyoruz.

Piyasadaki hizmetlerin ve ürünlerin tanıtımında başvurulan yanıltıcılık bizim özellikle takip edilmesini istediğimiz bir husustur. Biz vermediğimiz hiçbir hizmeti, bulundurmadığımız hiçbir ürünü kendi tanıtımımızda kullanmıyoruz. Hangi ürünümüzü ve hangi hizmetimizi duyduysanız gelin kontrol edelim. Kendimizi ne kadar olduğumuz gibi ne kadar olmadığımız gibi gösteriyoruz. Onun için tüm müşterilerimiz bizim Bursa'nın bir değeri olduğumuzu, ürün çeşitliliğimizden ve hizmet kalitemizden duydukları memnuniyeti dile getiriyorlar. İşte biz Formback ailesi olarak Bursa'nın bir değeri olmaktan kıvanç duyuyoruz.” dedi.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Formback 2009
  • Yayın Türü : E-Broşür
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Formback Broşürü Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017