Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Formsanté - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Formsanté

Formsanté Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Formsanté adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Formsanté Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Formsanté

Kadın Moda Dergisi

Aşk ile kalın

Şubat ayının aşkı hatırlatmadığı kimse yoktur herhalde. Hatırlamayanlar için de 14 Şubat temalı tüm vitrinler işbaşında. Biz Formsanté kadınları için aşk sadece karşı cinse duyulan bir bağ değil elbette. Spora, sağlıklı beslenmeye, saç bakımımızdan cilt güzelliğimize kadar kendimize duyduğumuz bir bağ aslında. Bu ay egzersize duyduğu aşk ile Demet Şener konuğumuz oldu. Hayata spor sayesinde nasıl pozitif baktığını anlattı. Ayrıca, sağlıklı beslenmeye aşk duyanların bu aşka partnerlerini ortak etmelerini sağlayacak bir diyet programı hazırladık sizler için. Bu liste ile diyet yaparken ortak olmanın keyfini çıkarabileceksiniz. Güzellik, makyaj ve bakım önerimizle aynalarla olan aşkınızı daha da pekiştireceksiniz. Unutmadan, sağlıklı yaşama duyduğumuz aşkı engelleyen faktörlerden sigarayı hala bırakamayanlarınız varsa onlar için de etkili olacak tavsiyelerimiz var.

İşte tüm bu öneriler içinde aşk dolu bir şubat ayı diliyoruz, sevgiyle kalın...

Ruken Akbay Gürtaş

  • Arşiv Sayısı : 62
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Formsanté Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017