Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fortune - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Fortune

Fortune Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fortune adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fortune Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Fortune

İş Dünyası Dergisi

PATRONLAR KULÜBܒNÜN YENİ PATRONU

OCAK AYINDA TÜSİAD’ın başkanlık koltuğuna Erol Bilecik oturdu. Yıllardır Fortune’un “Yılın İş İnsanları” listesinde yer alan Bilecik’e yeni görevinde başarılar diliyoruz. Türkiye’nin lider bilişim distribütörü Index Grup’un yönetim kurulu başkanı ve CEO’su olan Erol Bilecik, gerçek bir girişimcilik öyküsüne imza atmış bir iş insanı. Bilecik’in yıllar önce IBM’in distribütörlüğünü yaparken o dönemde piyasada olmayan çoklu marka distribütörlüğü modeline IBM’i ikna ederek rakip konumundaki HP’yi de portföyüne katmasıyla temellerini ördüğü başarı öyküsünü teknoloji editörümüz Kerem Özdemir anlattı. Bilecik’in platform yaratma başarısına dikkat çeken Özdemir, bunların TÜSİAD’ın projeleri için itici bir güç olabileceğinin altını çiziyor.

Bu sayımızda dikkat çeken bir başka haber “Çığır Açan 10 Marka” araştırması. Airbnb, Instagram, Snapchat gibi markalar, henüz bebek konumunda olsalar da tüketici nezdinde yarattıkları duygusal çağrışım açısından Apple, Coca-Cola, Microsoft ve diğer olgun markalarla yanyana yer alabiliyor. Öyküleri, güçlü bir fikir ve uygulamanın bugünün zorlu dünyasında devler arasında kendine nasıl alan açabileceğine ışık tutuyor.

Dergimizde bu ay ayrıca “En Güçlü 50 İş Kadını” (Uluslararası) listemizin iki gedikli ismini konuk ediyoruz: Visa Güneydoğu Avrupa Bölge Müdürü Berna Ülman ve Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanı Galya Frayman Molinas.

Ülman, Visa’nın 50 yıllık tarihinde gerçekleştirdiği bir ilki anlatıyor. Yeni dönemde fintech’ler, işyerleri, teknoloji firmaları Visa’nın ağını kullanarak yeni ürünler geliştirebilecek. Ayfer Yıldız’ın gerçekleştirdiği röportaj bu nedenle finansın yanısıra teknoloji sektörünü de yakından ilgilendiriyor.

Galya Frayman Molinas ise Şule Laleli’ye sürdürülebilirlik konusundaki çalışmaları odağa alarak, Türkiye merkezli bölgedeki dokuz ülkede Coca-Cola’nın yeni açılımlarını anlattı. İlgiyle okuyacağınızı düşünüyoruz.

  • Arşiv Sayısı : 24
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Fortune Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017