Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
GDH Tur Katalog - Gezi Seyahat Kataloğu
Ana Sayfa > GDH Tur Katalog

GDH Tur Katalog Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj GDH Tur Katalog adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

GDH Tur Katalog Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

GDH Tur Katalog

Gezi Seyahat Kataloğu

1998 yılında kurulan firmamız taşımacılık , acente faaliyetleri ve turizmdeki hizmetleri ile Türkiye'de öncü bir turizm şirketi olmuştur.Her geçen gün değişen turizm taleplerine ve taşımacılıkta oluşan teknolojik ilerlemeleri dikkatle gözlemlemiş ve misafirlerine her zaman %100 memnuniyet sağlamıştır.

Ulusal kaliteyi her zaman ön planda tutmuş firmamız bünyesine ISO 9001:2000 , ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:1999 kalite belgeleriyle personel-öğrenci taşımacılığı ve Öz-tur turizm bünyesindeki G.D.H tur ile yurt içi yurt dışı turizm faaliyetlerinde misafirlerine en iyi hizmeti görev bilmiş ve bu yolda değişen dünya turizminin taleplerini yakından takip ederek , her türlü değişime ayak uydurmuştur.

Bugün hizmetlerine Maltepe'deki kendi mülkünde devam etmektedir ve turizmde her zaman en iyi olma yolunda misafirlerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2008
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Yıllık

GDH Tur Katalog Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017