Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ge-Man Magazine - Erkek Moda Dergisi
Ana Sayfa > Ge-Man Magazine

Ge-Man Magazine Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ge-Man Magazine adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ge-Man Magazine Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Ge-Man Magazine

Erkek Moda Dergisi

GE-MAN, erkekler için yeni bir yaşama biçimi tarif etmek için kurgulandı. Ayakları yere sağlam basan, ananevi değerlerine bağlıyken güncel olana sırtını dönmeyen, maskülen ve kentli bir erkeği tanımlıyoruz. GE-MAN Erkeği, modayı izleyerek kendi stilini oluşturabilmiş, seyahat eden, teknolojiyi kullanan, kadınlarla ilişkilerinde zarif, hayata karşı ise hassas bir duruşa sahip. GE-MAN, içinde yaşadığı toplum ile bağlantısını koparmamış, geçen yılların getirdiklerini rafine zevklere dönüştürmüş, sanatla, yeme-içmeyle, bedenine duyduğu saygı ve elbette ki cümlelerine kattığı kelimelerle ayrıcalığını her biçimde ortaya koyan bir centilmen. Umuyoruz ki bu centilmen için hayatlarınızda bir yer bulabiliriz. Birlik olmaya, birlikte kalmaya ve umut etmeye dair anlayışlarımızı yeniden tanımlarken, cebimizdeki en güçlü kelimelerden biriyle tanıştırmak istiyoruz sizleri.

www.gemanmagazine.com

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Ge-Man Magazine Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017