Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Girişimci Kadın - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Girişimci Kadın

Girişimci Kadın Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Girişimci Kadın adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Girişimci Kadın Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Girişimci Kadın

İş Dünyası Dergisi

Ekonomi, İş Dünyası ve Politika Dergisi - Ekonometri Dergisi Ekidir

Ekonometri Dergisi Türkiye’yi Yazıyor


Türkiye'nin en saygın ekonomi, iş dünyası ve politika yayınlarından Ekonometri dergisinde her sayısında birbirinden ilgi çekici konulara değinmeye devam ediyor.

Girişimci Kadın Türkiye'nin önde gelen ekonomi ve iş dünyası yayınlarından Ekonometri çatısı altında 3 ayda bir yayınlanacak ve Türkiye'nin kadın girişimcileri, başarı hikayeleri, Türkiye ekonomisine getirdikleri yenilikler, sağladıkları katma değer ve politik vizyonları hakkında yazacak.

Her sayısında gündemdeki gelişmeleri objektif olarak okuyacağınız Ekonometri dergisinin en çok okunan sayfalarının başında iş dünyası röportajları geliyor.

Birbirinden farklı sektörlerdeki başarı hikâyelerini, deneyimleri ve fikirleri okuyabildiğiniz Ekonometri dergisi iş dünyası sayfaları, aynı zamanda yolun başındakilere ışık tutma özelliği de taşıyor.

  • Arşiv Sayısı : 9
  • Son Sayı : Eylül- Mayıs 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Girişimci Kadın Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017