Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Goldnews - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Goldnews

Goldnews Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Goldnews adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Goldnews Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Goldnews

Sektörel Dergisi

İstanbul Kuyumcular Odası Yayını

İstanbul Kuyumcular Odası tarafından 1991 yılından bu yana yayınlanan, Türkçe ve İngilizce olarak basılıp Türkiye ve dünyanın önemli merkezlerine dağıtılan Gold News dergisi, kuyumculuk sektörünün büyük patlama yaşadığı son 16 yılına tanıklık etti ve etmeye devam ediyor.

Dergi, sektörü yurtiçinde ve yurtdışında tanıtmak, trend ve yenilikleri ilk elden yansıtmak, Anadolu'nun zengin mücevher tarihi ve kültürünü anlatmak gibi işlevlerin yanı sıra, hızla gelişen ve büyüyen Türk kuyumculuğunun ihtiyaç duyduğu mesleki ve ekonomik alt yapı bilgilerine de geniş yer ayırıyor.

Hazırlanan dosyalarda; sektörün önde gelenleri, uzmanlar, akademisyenler, büyüme ve gelişme için ihtiyaç duyulan modern işletmecilik tekniklerini anlatıyor ve tartışıyorlar. Yurtdışındaki bütün büyük kuyumculuk fuarları ve önemli kuyumculuk merkezlerinde ücretsiz dağıtılan derginin bir diğer işlevi de, yabancı toptancı ve perakendecilere Türk kuyumculuğunu olduğu kadar ülkeyi de tanıtmak...

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Mart-Nisan 2009
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Goldnews Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017