Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Golf Dünyası - Spor Dergisi
Ana Sayfa > Golf Dünyası

Golf Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Golf Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Golf Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Golf Dünyası

Spor Dergisi

Golf turizmi

Her yıl ülkemizi yaklaşık 200 bin golf turisti ziyaret ediyor ve Belek’teki sahalarda – son iki yılda rakamlar düşse de- ortalama 500 bin raund oynuyor. Toplam saha sayısı 25’i geçmeyen Türkiye için rakamlar elbette sevindirici ancak Portekiz ve İspanya gibi rakiplerle kıyaslandığında daha alınacak çok yol olduğu da görülüyor.

Golf turizmi denildiğinde sadece ülkemize golf oynamak için gelenler akla geliyor. Oysa ülkemizdeki golfçülerin önemli bir kısmı her yıl en az bir kez yurtdışına golf oynamak için gidiyor. Hatta bazı kulüp oyuncuları bir araya gelerek yanlarında bir pro ile birlikte İskoçya ve İngiltere’deki önemli sahalarda golf oynuyor. Klassis Golf Kulübü, Başkan Serdar Candar’ın girişken ve öncü tutumu sayesinde bu konuda başı çekiyor. Kulüp, başta Bulgaristan olmak üzere farklı ülkelerden kulüplerle dostluk turnuvaları düzenliyor.

Türkiye’nin en eski golf dergisi olarak bundan böyle yurtdışında golf oynamak isteyen oyuncular için özel destinasyon sayfaları hazırlama projemize bu sayı itibariyle başladık. Gary Player imzalı büyüleyici güzellikteki saha özellikle İstanbul’da yaşayan golfçüler için eşsiz bir alternatif konumunda. Yanı başındaki bakir plajlar ve konaklama seçenekleriyle Thracian Cliffs golften fazlasını vaad ediyor.

Carya ve National kulüplerinde arka arkaya oynanan 13. Golfmad Pro-Am ve 3. Regnum Carya Pro-Am hem katılım hem de organizasyon kalitesi olarak alkışlanacak düzeydeydi. Özellikle Golfmad Pro Am’de 24 ülkeden 200’ün üzerinde oyuncunun yarışması Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun bile övgüsünü kazandı.

TGF Yıldızlar Ligi’nde her geçen yıl daha başarılı sonuçlar alan Bodrum Golf Kulübü’nün genç pro’su Tanju Gürses bu sayımızın konuklarından biri. Gürses, kulüpteki junior sistemini ve başarının sırlarını bizimle paylaştı.

Golf Dünyası olarak dünya golfünde yaşananlara ilk sayımızdan bu yana geniş yer verdik. Önümüzdeki dönemde bu sayfaları daha da çeşitlendirmeyi ve ekipmanlarla ilgili yenilikleri de sizleri sunmayı hedefliyoruz.

Geçtiğimiz sayıda yaptığımız zamla fiyatımızı 20 TL’ye abonelik bedelimizi de 200 TL’ye yükselttik. Dergimizi düzenli takip etmek isteyen okuyucularımıza abone olmalarını tavsiye ediyoruz.

Herkese iyi oyunlar...

Bülent Gürkan

  • Arşiv Sayısı : 60
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Golf Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017