Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Golf Dünyası - Spor Dergisi
Ana Sayfa > Golf Dünyası

Golf Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Golf Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Golf Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Golf Dünyası

Spor Dergisi

Dalya derken...

Kapağı görünce zaten anlamışsınızdır. Elinizde tuttuğunuz dergi Golf Dünyası’nın 100. sayısı. Ünlü bir düşünürün tabiriyle ‘dergi mezarlığı’ olan ve binbir iddia ile ortaya çıkan yayınların bile birkaç ay içinde nefeslerinin tükenebildiği Türkiye’de bir golf dergisinin 100. sayısını sizlere ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Zaman zaman farklı nedenlerden dolayı gecikmeli olarak ulaşsak da 13 yıldır sesimizi sizlere duyurabildik. Öncelikle bu süreçte reklamlarıyla destek veren tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Bize fikirleri, önerileri ve eleştirileri ile yol gösteren golf camiasının değerli üyelerine teşekkür ediyoruz. Geride bıraktığımız 100 sayıda bağımsız ve bağlantısız bir yayın çizgisi göstermeye dikkat ettik. Profesyonel golfü göz ardı etmeden amatör turnuvalara da geniş yer ayırdık. Türk golfünün geleceğinin gençlerde olduğunu bilerek onlara her zaman sayfalarımızı açtık.

Golf Dünyası yayın hayatına başladığında ülkemizde düzenlenen iki uluslararası organizasyon vardı. Birisi henüz üçüncü yaşını kutlayan Türkiye Amatör Açık diğeri ise Beko Classic turnuvasıydı. Belek yeni bir golf destinasyonu olarak dünyaya açılma çabaları içindeydi.

Türk golfü geride kalan 13 yılda baş döndürücü bir hızla gelişerek müthiş bir başarı öyküsü yazdı. Artık dünyanın en önemli ve en büyük para ödüllü organizasyonlarından birini her yıl kusursuz olarak gerçekleştirebilen bir Türkiye var. Geçtiğimiz ay Carya Golf Kulübü’nde dördüncüsü düzenlenen Turkish Airlines Open her yıl dünyanın en iyilerini ağırlıyor. 2016 yılında turizmdeki daralmadan kötü etkilense de Belek’i artık dünya tanıyor.

Golf Dünyası yayın hayatında önemli bir virajı alırken bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kaliteli, seviyeli ve bilgilendirici çizgisini sürdürecek. Önümüzdeki aylarda birtakım farklı projelerle karşınızda olmayı hedefliyoruz.

100. sayımızın önemli bir bölümünü Danimarkalı Thorbjorn Olesen’in zaferiyle sonuçlanan Turkish Airlines Open’a ayırdık. Arkadaşımız Evren Özüyener de Avrupa Bayanlar Turu takvimine yeni giren Qatar Ladies Open’ı yerinde izleyerek kapsamlı bir dosya hazırladı. Uzun bir aradan sonra yeniden başladığımız ’10 soru-10 cevap’ köşesinde ise Ali Gong’u konuk ettik.

Herkese iyi oyunlar...

Bülent Gürkan

  • Arşiv Sayısı : 58
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Golf Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017