Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Green City - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Green City

Green City Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Green City adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Green City Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Green City

Şehir Yaşam Dergisi

Yeşil bursa artık cebinizde...

İş dünyasına, yaşama, kültür, sanat ve magazine dair ne varsa burada...

"Green City" yaşamdan tat almayı bilen, zor beğenen, kendi tarzı ve vizyonu olan, seçici hedef kitlesine yönelik toplumsal yaşam ve şehir dergisidir. Özgün ve kaliteli tasarımı ile içerdiği renkli ve keyifli konularla yaşama dair ne varsa bulabileceğiniz "green city"; B, B+ ve A hedef kitlerine sahip olup Bursa başta olmak üzere Ankara ve İstanbul'da yaklaşık 20.000 okura ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda seçkin cafe, otel, restaurant, club, hastane, spor, sağlık ve güzellik merkezine ücretsiz dağıtılmaktadır. Dergimizi standlarımızdan ücretsiz alıp çantanızda, cebinizde rahatça taşıyabilirsiniz.

"green city";
dopdolu, her sayıda yenilenen içeriği ve tasarımındaki farklılığı ile türünün ilk örneği olarak sizlerle buluştu, kısa sürede herkesin sayfalarındada kendine ait bir şeyler bulabileceği ve her sayının merakla beklendiği bir dergi haline geldi. Bir sonraki sayısı çıkana kadar mevcut sayısının son güne kadar gündemini koruduğu en güncel yayındır.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Aralık 2007
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Green City Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017