Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Guest - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Guest

Guest Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Guest adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Guest Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Guest

Şehir Yaşam Dergisi

Gökyüzü Yayın Grubu bünyesinde aylık olarak yayınlanacak Guest Dergisi, Türkiye'nin sayılı seçkin dergileri arasında yer almaya hazırlanıyor.

Okuyucularını moda ve güzellik konularının yanı sıra hobi, seyahat, mücevher, kozmetik, otomobil, teknoloji, tasarım gibi alanlarda da trend yaratan gelişmelerle buluşturan Guest, gerek baskı kalitesi, gerekse sahip olduğu A-Plus okuyucu kitlesi ile elit bir yaşam dergisidir.

Guest, eğlenceli, entellektüel ve en önemlisi stil sahibi moda takipçilerinin dergisi olacak. Sadece sezonun modasını, en yeni trendlerini değil, dönemin ruhunu, modanın sanatla olan ilişkisini kişisel anlamda okuyucuya sunmayı görev edindi. Çok özel röportajlar ve araştırma haberleri ile her ay sizlere konuk olacak bir dergi hazırlıyoruz.

Sektörün en yetenekli, en özel moda fotoğrafçılarını, moda editörlerini, stil sahibi kadınlarını ağırlayacak olan Guest'i özel kılan, moda ile sanatı buluşturduğu noktada Dünya'nın en önemli moda tasarımcılarını sayfalarında ağırlayıp, kaliteli, farklı ve okunulası bir moda, stil ve yaşam dergisi olmasıdır.

Guest sayfalarında sizleri heyecanlandıran, mutlu eden konu ve konukları ağırlamaktan keyif alıyor...

Her ay vazgeçilmez ziyaretçiniz “Guest” Türkiye’nin ve dünyanın nabzını sizler için tutmaya devam ediyor!

  • Arşiv Sayısı : 8
  • Son Sayı : Ekim 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Guest Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017