Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sıkça Sorulan Sorular

Dijimecmua hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda sunulmuştur. Eğer sorunuzun cevabını aşağıda bulamıyorsanız lütfen iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçiniz.
Sıkça Sorulan Sorular
Yayınları nasıl okurum?

Yapmanız gereken tek şey incelemek ya da okumak istediğiniz yayının üzerine tıklamak. Yayının altındaki Hemen Oku linkine tıklayarak ilgili sayıyı direkt olarak açabilirsiniz. Ya da ilgili sayının kapağına tıklayarak, aynı yayının varsa yayındaki diğer sayılarını da okuyabilirsiniz.

Sayfaları nasıl açabilirim?

Yapmanız gereken tek şey sayfaların köşelerine tıklamak. Sağ sayfadaki köşelere tıklayarak bir sonraki sayfayı, sol sayfadaki köşelere tıklayarak bir önceki sayfayı açabilirsiniz. Dilerseniz tıpkı basılı bir yayını okur gibi sayfa uçlarından tutarak da sayfaları çevirebilirsiniz. Klavyenizdeki sağ ve sol ok tuşlarını kullanarak da sayfaları çevirebilirsiniz. (Bu fonksiyon sayfayı tam ekran olarak açarsanız çalışmayacaktır.)

İstediğim sayılara nasıl hızlı ulaşabilirim?

Dijimecmua'ya üyelik için sizden kesinlikle bir ücret talep edilmez. Birkaç saniye içinde siteye üye olarak dilediğiniz yayını arşivinize ekleyebilir, dilediğiniz zaman arşivden hızlı olarak ulaşabilirsiniz. Üstelik aynı yayının hangi sayılarını eklemek istiyorsanız, sadece o sayıları ekleyebilirsiniz. Dijimecmua üzerinde yayınlanan dergiler içinde sadece ücretli olanlar için satın almanız istenmektedir. Bu yayınları yıllık abonelik mantığında kredi kartınız ya da Mobil Ödeme sistemi ile satın alabilirsiniz.

Dergi sayfasındaki ikonlar ne anlama gelir?

Sayfa İndeksi: Bu fonksiyona tıklayarak alt tarafta açılan, bu sayıya ait küçük resimler üzerinden dilediğiniz sayfaya hızlı erişebilirsiniz. Alt tarafta açılan indeksin sol üstünde yer alan çarpı butonu ile indeksi kapatabilir ya da tekrar açabilirsiniz.

Sayfa No: Buraya dilediğiniz sayfa numarasını yazıp Enter tuşuna basarak, dilediğiniz sayfaya hızlı ulaşabilirsiniz. (Bu fonksiyon sayfayı tam ekran olarak açarsanız çalışmayacaktır.)

Tam Ekran: Bu fonksiyon yayını tam ekran olarak açmanızı sağlar. Yapı gereği tam ekran modunda bazı fonksiyonlar kullanım dışı kalacaktır. Bu fonksiyonların bilgisi sayfayı tam ekran olarak açtığınızda size yazılı olarak bildirilir.

Sayfayı Büyüt: Sayfalar bilgisayar ekranınıza göre otomatik olarak boyutlanmaktadır. Sayfaları orjinal boyutunda okumak için "Sayfayı Büyüt" butonuna tıklayabilir ya da "Space(Boşluk)" çubuğuna basarak sayfayı büyütebilirsiniz. "Yukarı Ok" ve "Aşağı Ok" tuşlarını kullanarak yayını büyütülmüş sayfalar üzerinden okumaya devam edebilirsiniz.

Sayfayı Küçült: Sayfayı orijinal boyutuna döndürür.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017