Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Harper's Bazaar - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > Harper's Bazaar

Harper's Bazaar Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Harper's Bazaar adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Harper's Bazaar Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Harper's Bazaar

Alışveriş Dergisi

Evet, bu kış çok uzun sürdü! Ama biz artık baharı getirmeye karar verdik! Çiçek kızımız Alman model Alisa Ahmann New York’ta, Avustralyalı fotoğrafçı James Houston’ın objektifinin önüne Harper’s Bazaar Türkiye için geçti. İçimizi açan çekime, bu ay Mert Aslan’ın Pera’da 70’lerin 2017 versiyonunu yarattığı moda serisi eşlik ediyor. Çağın en cool modellerinden Sam Rollinson ise İngiltere’nin yemyeşil kırsallarında İlkbahar/Yaz 2017 sezonunun en güzel tasarımlarını sergiliyor. Bu ay yeni sezonun öne çıkan trendlerini inceledik ve ekip olarak bir seçki yaptık! 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü ise Grundig ile beraber, dostlarımızla kutladık! Ve pembenin bütün tonlarını içeren davetimizden o güne özel anılarımıza kazınacak kareleri parti sayfalarımıza taşıdık. Güzellik sayfalarımız için 150 yıllık Harper’s Bazaar arşivini taradık… Ve haliyle 30 yılı aştığı için vintage sıfatını alan Bazaar kapaklarındaki makyajın günümüz versiyonlarını sizler için derledik. Bu sayıda çalışan kadınları da unutmadık ve farklı mesleklerden üç kadından stiller ini anlatmalarını istedik. Ofis şıklığına yönelik alışveriş sayfalarımızın biraz olsun sıkıcı ofis ortamlarını neşelendirmesi dileğiyle!

Gülen Yelmen

  • Arşiv Sayısı : 28
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Harper's Bazaar Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017