Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Harper's Bazaar - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > Harper's Bazaar

Harper's Bazaar Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Harper's Bazaar adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Harper's Bazaar Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Harper's Bazaar

Alışveriş Dergisi

Malum, moda sayısı… Biz sezonu Şubat ayında açmış olsak da Mart ve Eylül sayılarından beklenti hep daha fazladır . Beklentileri karşılamak için bu ay çıtamızı yüksek tuttuk! Fantastik, romantik ve sanatsal moda çekimlerinin ünlü ismi Kristan Shuller’i ikna edip duru güzelliğiyle ünlü model Crista Cober’i gerçek bir kuğu eşliğinde New York’ta fotoğrafladık. Ve kapağımızda Crista, tüm doğallığıyla Gucci hırkasında içinde bir kuğuya öykündü… Carine Roitfeld İlkbahar/Yaz 2017 sezon çekiminde bambaşka bir tarz benimsiyor ve alışılmışın dışında, yarım kalmış hissi veren avangart bir çekimle karşınıza çıkıyor. Mert Aslan ve Emre Güven ise sezona bakış çekimini Grand Pera ile stüdyo arasında mekik dokuyarak sekiz farklı modelle yorumluyorlar. Ahmet Ünver, sezonun renklerini yine doğal güzelliğe sahip bir modelle, kendine ait fotoğraf dilinde Londra’dan sunuyor. Camilla Akrans ise her zamanki insanın başını döndüren ışığı ve modern dokunuşuyla harika bir moda çekimine imza atıyor. Almanya’da yaşayan illüstratör Emrah Seçkin, sezonun arzu nesnesi aksesuarlarını afişlere bastırıp kayıp aranıyor ilanı veriyor… Özetle dopdolu bir moda sayısıyla karşınızdayız!

Gülen Yelmen

  • Arşiv Sayısı : 27
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Harper's Bazaar Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017