Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hatay Life - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Hatay Life

Hatay Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hatay Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hatay Life Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Hatay Life

Şehir Yaşam Dergisi

Yayın Kurulu

Biraz geç buluştuk bu ay sizlerle, fakat inanın buna değdi. Artık daha çok üzerine titrer olduk dergimizin. Biz Life ailesi olarak her öğrendiğimiz şeyi heybemize koyup hiç öğrenmemişçesine yolumuza devam ediyoruz. Bu yolda karşımıza çıkan her engeli aşmasını da iyi biliyoruz. Şöyle ki bir çocuk düşünün öğrendikçe güçlenen, güçlendikçe büyüyen… Bu çocuk şimdilerde uzun vadeli hayaller kurup kısa vadeli planlar yaparak sizden güç alıyor.

Hepimizin hayatında zaman zaman iniş çıkışlar olmalıdır diye düşünüyorum. Neden mi? Rekabetin tatlı heyecanını yaşamak için. Rekabet derken etik dışı rant sağlamaktan bahsetmiyoruz tabi. Bizler için kalemle dil birer araç sonuçta. Yayımcılık ilkelerine uygun bir şekilde hareket ediyor ve büyüklerimizin bize öğrettiği iş ahlakıyla çizgimizden şaşmıyoruz. Biliyoruz ki korkak insanlar başak sapını bile yılan sanır. Bizi biz yapan bu özellikleri siz değerli okuyucularımıza hatırlatmak, bilmeyenlere de anlatmak istedik. Gel gelelim bin bir zahmetle ve heyecanla hazırladığımız dergimize. Evet, yeni fikirlerle çıktığımız Haziran ayında rotamızı farklı bir yere çevirdik.

Haziran sayısı bu ay size başarıyı, ilk’lerin ve tek’lerin adresi olan Hatay’ın sahip olduğu özel değerleri, sanatçıları ve daha nice özel konuları anlattık. Dergimizde neler mi bekliyor sizleri? Kapak konuğumuz efsane futbolcu çifte kupalı Galatasaray’ın bel kemiği Selçuk İnan, başaranlar bölümümüzde Türk ve yabancı sermaye piyasasında adını sıkça duyuran İbrahim Güder, olmazsa olmazımız mutfağımızın bin bir çeşit efsanevi lezzetlerini araştıran Süheyl Budak, eğlenceyi kaliteli müzikle sentezleyen Dj Kadir Oktay, parmaklarıyla hikâyeler anlatan piyanist Iraz Yıldız, önemli turizm değerlerimizden Türkiye’nin üçüncüsü İskenderun Deniz Müzesi, örnek bir portre rahmetli şair Ali Yüce ve daha birçok konuğuyla sizlerin karşınızdayız.

Tüm bunların yanı sıra bir de bu ay 11 ayın sultanı diye dillendirdiğimiz ramazanı da unutmadık. Bol dualı, barışçıl, huzurlu bir ortamda kahkaha dolu sofralar, iftara dakikalar kala fırınların önlerindeki sıcacık pide kuyruklarındaki sohbetler eşliğinde bir ramazan geçirmeyi diliyoruz...

Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı, yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı, sevginin, saygının, sabrın ve kardeşliğin daha da güçlendiği, birlik ve beraberliğin bir kat daha pekiştiği bu mübarek ay da ayrıca geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın belki de yeni bir yaşama adım atacağı üniversiteye giriş sınavı var. Çocuklar kadar meşekkatli bir süreç geçiren ailelere sabır, çocuklara da başarılar diliyoruz.

  • Arşiv Sayısı : 19
  • Son Sayı : Haziran 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Hatay Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017