Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hey Girl - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Hey Girl

Hey Girl Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hey Girl adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hey Girl Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Hey Girl

Kadın Moda Dergisi

YAŞASIN TATİL!

“Sonunda okullar kapanacak, yaz gelecek, tatil coşkuyla geçecek...” Sen de içinden sürekli bunları geçiriyorsan, “Evet, Heygirl Kızı” yaza hazırsın demektir. Bu yaz da biraz gezecek, biraz eğlenecek ve eminim çok çok da okuyacaksın. Dergini elinden bırakmadan önce tüm yıl başından geçenleri düşünecek, bu yıl geçen yıla oranla ne kadar büyüdüğünün farkına varacaksın.

Sayfaları çevirirken karşına Katy çıktığında belki de güzel bir yemeğin arkasından “Bon Appetit” şarkını mırıldanacaksın. Selena’nın yeni klibini izlerken, eski aşkını hatırlayacak belki de gözyaşlarının akmasına engel olmak için “Bad Liar” ı yani “Kötü Yalancı”yı hatırlayacaksın. Ama üzülmeyeceksin çünkü tek aşkın babanın yanında olacağını bilecek, sayfaları çevirip ona en güzel hediyeyi seçmek isteyeceksin. Tatilin en büyük keyiflerinden biri olan sinemaya gitmeyi ihmal etmeyecek, yeni filmlere göz atarken 4N1K hakkında tüm merak ettiklerini öğreneceksin.

Kısacası dünyanı odana taşıyan hatta yeri geldiğinde çantanda seni takip eden Heygirl’ünle yapmak istediğin her şeyi yapacak, üstüne hediye defterlerden birini kapıp belki de bir günlük tutacaksın. Hem belki ileride ilk romanın adımlarını atacak, dilinde Lorde’nin şarkılarıyla, sokaklarda ellerin ceplerinde dolaşacaksın. Eve döndüğünde ise en sevdiğin dizileri açacaksın. Neyse ki şanslı olacaksın çünkü yanında her zaman en yakın arkadaşın Heygirl’ün olduğunu bileceksin.

Bu yaz da Heygirl Kızı, her yaz olduğu gibi doya doya yaşayacaksın. Mutlu olmanın bilincinde olup, büyümenin tadını çıkarırken seninle birlikte olmayı ne kadar çok sevdiğimizi bileceksin...

Nilgün Yıldız Konakçı

  • Arşiv Sayısı : 66
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Hey Girl Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017