Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hey Girl - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Hey Girl

Hey Girl Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hey Girl adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hey Girl Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Hey Girl

Kadın Moda Dergisi

AĞUSTOS BÖCEĞİ GİBİ

Seni bilmem ama ben bu aralar ne dinleyeceğimi şaşırdım. Bir yanda Selena’nın yeni şarkısı Fetish, diğer yandan Justin ile dillerden düşmeyen Despacito. Sürekli bu şarkıları dinliyor, ağustos ayının tadını bir ağustos böceği tembelliğinde çıkarırken değmeyin keyfime diyorum. Biliyorum sen de benimle aynı durumdasın. Sonuçta bu ay, yazın yavaş yavaş el sallamaya başladığı, “haydi ben bir ay daha durup kaçayım” dediği bir ay. Ağustosun tadını çıkaramazsan ne okula istediğin modda başlar, ne de derslere istediğin gibi konsantre olursun.

Madem aynı fikirdeyiz o zaman tatilin keyfini çıkarmaya devam edelim. Mesela olduğun yerden kalkıp şöyle bir Bella’ya uzanalım, bakalım eskilerin masum, yenilerin çılgın kızı yine neler yapmış. Bella ile biraz ilgilendikten sonra çok özlediğimiz Robert ile bir kucaklaşalım, Twilight’tan beri onu
çok görememiştik. Yeni filmine bir bakıp, Kore’ye doğru tatile çıkmaya ne dersin. Önce Girls’ Generation’a uğrayalım, Red Velvet ile bir kahve içip, Exo ile birlikte şarkılar söyleyelim. Sonuçta tatildeyiz canımız ne isterse onu yaparız öyle değil mi?

Orada işimiz bitince yavaştan ülkemize dönüp, ekranın yeni yakışıklılarıyla tanışalım. İlk buluşma hayallerinden başlayıp, senin yakışıklı ile neler yapman gerektiğine karar verdikten sonra plajın en havalı kızı olman için moda sayfalarına göz atalım. Bu ay da her sayfada biraz eğlenip, biraz gülüp, biraz düşündükten sonra Heygirl Kızı olmanın haklı gururunu yaşayalım. Ne de olsa hep birlikteyiz ve hiçbir zaman yalnız değiliz!

Nilgün Yıldız Konakçı

  • Arşiv Sayısı : 68
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Hey Girl Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017