Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hey Girl - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Hey Girl

Hey Girl Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hey Girl adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hey Girl Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Hey Girl

Kadın Moda Dergisi

YAŞASIN BAHAR

Kıpır kıpır “sıcacık bir güne az kaldı” cümlesinin habercisidir nisan ayı. Hepiniz gibi ben de sabırsızlıkla bekliyorum. Ne de olsa artık kat kat giyinmek zorunda kalmayacağız. Soğuk yüzünden içerilerde takılmak yerine hepimiz kendimizi güneşli yerlere atmaya çalışacağız. Böyle olunca da bu ayın tadından yenmez... Haksız mıyım? Sen de benimle aynı düşünüyorsa gittiğin yerden sıcacık sayfalarımızı çevirmeye başlasan iyi olur. Çünkü bu ay da geçen aylarda olduğu gibi sana dopdolu bir dergi hazırladık.

Masal gibi bir ay olsun dedik ve kitaplardan sinemaya uyarlanan filmleri senin için izledik. Bizim tatlı kız Demi meğer gerçek bir Şirine olmuş, bizden kaçar mı? Hemen yakaladık. Bella’nın hızına yetişelim dedik ama ne mümkün... Bir filmden, bir diziye, yazarlıktan aşka kadar o kadar hızlı koşuyordu ki, nefes nefese kaldık. Bu arada Katy ile Orlando’nun aşkının bitmesine biraz gözyaşı akıtırken sinirimizi sezon alışverişiyle çıkartalım istedik. Moda sayfalarında senin için alışverişe çıktık.

Biliyoruz K-Pop’u çok seviyorsun, bu yüzden de sana son haberleri vermeyi ihmal etmedik. Mesela Girls’ Generation’ın güzel kızı Taeyeon’un albümünden ya da yeni grubumuz Pristine’den bahsetmeden geçmedik.

Her sayfası dopdolu, her sayfası sevdiğin ünlü isimden izler taşıyan dergini okumaya başlamakta geç kalmasan iyi olur Heygirl Kızı. Ne de olsa merak ettiklerin içeride!

Nilgün Yıldız Konakçı

  • Arşiv Sayısı : 64
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Hey Girl Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017