Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hey Girl - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Hey Girl

Hey Girl Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hey Girl adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hey Girl Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Hey Girl

Kadın Moda Dergisi

Aşk dolu...

Şubat ayının en güzel yanıdır aşk... Sadece okuldaki yakışıklıya değil duyduğun müziğin sahibine, odana astığın posterdekine de aşık olabilirsin. Bazen uzaktan bakarsın, bazen de elini sıkıca tutarsın. Her ikisinde de kalbinin hızlı hızlı attığını, içinden en güzel sevgi sözcüklerinin geçtiğini bilirsin. Hatta bazen öyle kendinden geçersin ki, avaz avaz bağırıp şarkı söylemek, sokaklarda kendince dans etmek istersin.

Bu ayın bir diğer güzel yanı ise Heygirl Kızı, tatildir... Bu da çok küçümsenmeyecek kadar önemlidir. Sonunda kendine vakit ayırabileceğin belki havalar soğuk diye koskoca bir günü odanda Heygirl’ün, kitapların, dizilerin, müziklerin ve filmlerinle geçirebileceğin zaman gelmiştir.

Biz de iki güzel olayın buluştuğu, dışarısının soğuk ama kalbinin sıcak olduğu bu ay için sana dopdolu bir dergi hazırlamak istedik. Evde canın sıkılmasın diye elimizden geleni yapıp, testler ve oyunlarla dolu ekimizle sana yol arkadaşı olmaya çalıştık. 14 Şubat’ta kendini daha iyi hisset diye makyajını ünlü Vlogger Danla’dan alırken, eğer bugünü yalnız kutlayacaksan kendin için bir şeyler yap dedik. Yeni başlayan dizi sezonlarından yeni çıkan gruplara her şeyi mercek altına aldık.

Henüz izlemediysen yeni vizyona giren “Kötü Çocuk” filmini senin için inceledik, yakışıklı ve karizmatik Kerem’in yeni dizisini senin için izledik, Bella’nın aşk hayatını irdeledik. Bu arada bizim yakışıklı Korelilerimizi ihmal etmedik, Exo ile bir albüm yolculuğuna çıktık. Shawn’ın yeni şarkısını mırıldanmaya başlarken sır küpü Kylie’yi biz çözdük!

Eğer bunları ve daha fazlasını merak ediyorsan tatilin tadını çıkarmanın ilk adımı olan Heygirl’ü al eline, başla sayfaları çevirmeye...

Nilgün Yıldız Konakçı

  • Arşiv Sayısı : 62
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Hey Girl Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017