Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hidrolik & Pnömatik - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Hidrolik & Pnömatik

Hidrolik & Pnömatik Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hidrolik & Pnömatik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hidrolik & Pnömatik Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Hidrolik & Pnömatik

Sektörel Dergisi

Hidrolik&Pnömatik Sektöründeki gelişmelerden sizleri haberdar etmek için hazırladığımız Hidrolik&Pnöamtik Dergisinin bu sayısında sizlerle yine birlikteyiz.

Bu Sayıda;

Parker Hannifin, 100 Yılını Kutluyor

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri Parker Hannifin Corporation (NYSE:PH), 13 Mart 1917'deki kuruluşunun üzerinden tam 100 yıl geçmesini kutladı. Bu kutlamaların bir parçası olarak şirket, www.parker.com/centennial adresinde bir yüzüncü yıl dönümü web sitesi açtı. Parker Hannifin Corporation’ın Türkiye Satış Şirketi olan Parker Hareket ve Kontrol Sistemleri Tic. Ltd. Şti ise Türkiye’deki kuruluşunun 10. yılını 2 Temmuz 2017 tarihinde kutlayacak.

Bu anlamlı ve önemli senede, Parker Türkiye, Ankara ve İstanbul’da birer tam gün sürecek etkinlik ile müşterileri, tedarikçileri, distribütörleri ve hem Türkiye’den hem de farklı ülkelerden çalışanlarını bir araya getirmeyi planlıyor. Kayıt olan herkesin ücretsiz katılabileceği “Parker.Biz.TR” adı verilen etkinlik ile ilgili detaylara http://www.parker.biz.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Endüstri 4.0’ın Türkiye ekonomisine etkisi, Üretimin Geleceği Zirvesi’nde değerlendirildi

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası’nın düzenlediği Üretimin Geleceği Zirvesi’nde, dördüncü sanayi devrimi olarak adlandırılan Endüstri 4.0, bütün yönleriyle ele alındı. MESS Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen, dijital dönüşümün Türk sanayisinin DNA’sına girmesiyle Türkiye’nin sürdürülebilir büyüme hedefine katkı sağlanacağını vurguladı. Önen, dijital dönüşüm yolcuğunda Türk sanayisine destek vererek ülkenin rekabet gücünün artmasına katkıda bulunmayı amaçladıklarını dile getirdi.

Makine Sektörünün yeni yol haritası çizildi

Yerli sanayiinin gelişimi ve ihracat açısından stratejik sektörler arasında yer alan makine sektörünün, küresel gelişmelere ayak uydurabilmesi ve rekabet gücünün artırılması için 15 alanda düzenleme ve iyileştirme yapılması gerekiyor.

Makine ihracatının artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine eden Makine İhracatçıları Birliği (Türkiye’nin Makinecileri) ile Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu (MAKFED) ortaklığında “Makine Sektör Envanteri” ve “Makine Sektörü Makro Pazar Analizi, Mevcut Durum Değerlendirmesi, Strateji ve Uygulama Planı” yayımlandı.

Sizleri sektörle ilgili gelişemleri yakından takip etmeniz için, dergimizin sayfalarını okumaya davet ediyoruz.

Gelecek sayıda buluşma ümidiyle sağlıcakla kalın.

Saygılarımla.

Ahmet Pelit

  • Arşiv Sayısı : 46
  • Son Sayı : Temmuz-Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Hidrolik & Pnömatik Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017