Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Homeart - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Homeart

Homeart Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Homeart adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Homeart Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Homeart

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Umut dolu bir yaz olsun

Hayatımızın ne kadar düzenli ve rayında olduğunu bir anda dengemizi kaybedince anlıyoruz. Hayatımız felç olunca o dengenin, düzenin kıymetinin farkına varıyor, evde olmanın, hayatın rutinini yaşayabilmenin önemini ve yaşattığı huzuru fark ediyoruz. Evde huzurla bir fincan kahve içebilmek, yatağında uyuyabilmek, uyanabilmek, işe gidebilmek ne kıymetli şeylermiş meğer! Herkesin hayatında benzer hikâyeler vardır elbet, daha kötüleri de vardır mutlaka ama herkes kendi derdini biliyor; geçtiğimiz ay babamın kısmi felç olmasıyla dünyanın benim için nasıl bir anda durduğunu pek çoğunuz tahmin edersiniz.

Felç, üzerinde hiç düşünmediğim bir kelime iken birden hayatımızın merkezine oturdu ne yazık ki. Sevdiklerinize bir şey olunca dünya durur ya sizin için, benim için de öyle oldu. İnsanın tamamen çaresiz kaldığı, beynin mucizeler dolu dünyasından iyi haberlerin beklendiği, zamanın tek ilaç olduğu, sabırlı olmayı gerektiren garip bir sürecin içinde bulduk kendimizi. Yürümeye, konuşmaya tekrar başlamak, hayata tekrar dâhil olmak için çaba sarf edilecek, uzun, çok uzun soluklu bir sürecin içindeyiz artık. İşe gidebilmeyi, dergiyi hazırlama sürecine dâhil olmayı, işten eve dönmeyi, yemek hazırlayıp keyifle sofra kurmayı, dostlarla sohbet etmeyi özledim. Sağlıkla uyandığınız her günün, her anın kıymetini bilin, evinizde olabilmenin değerini anlayın diye yazıyorum bunları.

Daha önümüzde güzel yaz günleri var, umutlu olmak, her yeni doğan günden bir şeyler beklemek için sebeplerimiz var. Sizi her an destekleyen benimki gibi ekip arkadaşlarınız da varsa ne mutlu size!

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaz dileğiyle,

Yasemin Savcı

  • Arşiv Sayısı : 32
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Homeart Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017