Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Horest - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Horest

Horest Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Horest adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Horest Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Horest

Sektörel Dergisi

On yılı aşkın deneyimiyle yiyecek&içecek ekipmanları üzerine hizmet veren dergimiz HOREST FOOD&EQUIPMENT sektörün üretici firmalarını her ay, tüm Türkiye genelindeki oteller, restaurantlar, cafeler, hastaneler, cateringler, pastaneler ve fast-foodlar gibi benzeri tüketici firmalarla buluşturuyor.

Uzman kadrosu ve dopdolu içeriği ile sektördeki öncü konumunu koruyan yayınımızda Türkiye ve dünya turizmi ile ilgili güncel haberleri, yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerilerini, en son teknolojik gelişmeleri, yeni mekân tanıtımlarını ve keyifli röportajları bulmanız mümkün.

Aylık olarak sektörün nabzını tutabileceğiniz HOREST FOOD&EQUIPMENT'da aktüel, Hotel & Restaurant, Sektör, Food Life, Kısa Kısa, Makale gibi bölümlerin yanı sıra yayınlanan reklamlarınız tedariklerinizde sizlere yön verecek...

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : Ağustos 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Horest Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017