Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
House Beautiful - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > House Beautiful

House Beautiful Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj House Beautiful adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

House Beautiful Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

House Beautiful

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Yuva’ kavramı

Kuzey Avrupa’da bulunanlar bilirler, ne çok dekorasyon mağazası vardır. Yastıklar, raflar dolusu mumlar, sımsıcak throwlar, sevimli aksesuarlar... Hemen her köşebaşında bu tür büyük mağazaya rastlamak mümkündür. Üstelik günün her saatinde alışveriş yapan insanlarla dolup taşar bu mağazalar. Çünkü Kuzey ülkelerinde evde geçirilen zaman çok kıymetlidir. Evet, büyük bir sadelik hakimdir mobilyalarında ama bu tamamen konfor odaklı bir dekorasyon anlayışları olduğu içindir. Hafif, rahat ve aydınlık eşyalarla yaşar, etraflarını büyük ve ağır mobilyalarla kaplamak istemezler. Bu sadeliği sımsıcak aksesuarlarla taçlandırırlar.

Biz de yüzümüzü İskandinav ülkelerine çevirdik bu ay. Son günlerde sıkça duyduğunuzu düşündüğüm Danca bir sözcük olan hygge’dan yola çıkarak bir çekim yaptı stil editörü arkadaşımız Nur Anaç. Bu sözcüğün özünde de varolan sıcak, rahat ve kendini evde hissetme durumunu anlatmaya çalıştık. Hayatı güzelleştiren aile, yuva, dostlarla çevrili bir masanın önemini vurgulayan bir çekim bu aslında. Daha mutlu ve daha iyi bir hayat, rahatlamış bir beden, etrafımızdaki pek çok şeye karşı farkındalık, sahip olduklarımız için şükretme ve ardından gelen mutluluğa, huzura gönlümüzü açmanın tanımını yaptık kendimizce. Yılların tecrübesiyle şunu söyleyebilirim ‘evini seven bir insan mutluluğa gönlünü açmış demektir.’ Yaratıcılığınızı besleyen, sağlıklı düşünmenizi ve bedensel mutluluğunuzu size sunan en önemli ihtiyacınız, her açıdan sizi kavrayabilen bir evdir.

Fatma ÖZEL

  • Arşiv Sayısı : 26
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

House Beautiful Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017