Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Instyle Home - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Instyle Home

Instyle Home Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Instyle Home adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Instyle Home Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Instyle Home

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Ocak dedik, soğuk dedik, kar dedik, içimizi ne ısıtır, incinen ruhlarımıza ne iyi gelir derken imdadımıza tanıdık bir yüz, çok iyi bildiğimiz bir ses yetişti.

Nilüfer Yeniden Yeni Yine albümüyle bizi anıların güvenli kucağına götürüverdi. Umutla ileriye bakmaya çok ihtiyacımız olan bu günlerde yeni senenin ilk sayısına çok da uygun bir kapak oldu. Sayfalarını zevkle çevireceksiniz.

Isınmak demişken, evinde şöminesi olan şanslı kişilerdenseniz size farklı tarzlarda şömine etrafı önerileri sunuyoruz. Şömineniz yoksa da bu fikirleri evin başka köşeleri için değerlendirebilirsiniz. Tabii yeme içme olmadan sıcak ev ortamı olmaz. O yüzden yemek ve gezi fotoğrafçısı Serina Tara’nın yeni çıkacak kitabından tariflerle ‘Sıcacık Bir Kış Menüsü’ oluşturduk. Mutlaka göz atın hatta deneyin, tadına varın.

Ayrıca bu sayımızda yine hayallerinizi gerçekleştirmek için ilham alabileceğiniz, zevkli kadınların evleri, ofisleri, mekanları, önerileri var. Beğenerek uygulamak isteyeceğiniz bir şeyler bulacağınıza eminim.

Yeni yılın ilk sayısının evinizi ve ruhunuzu ısıtması dileğiyle, iyi okumalar.

Serra Akıncı

  • Arşiv Sayısı : 22
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Instyle Home Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017