Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Instyle - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Instyle

Instyle Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Instyle adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Instyle Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Instyle

Kadın Moda Dergisi

Merhaba

Serenay Sarıkaya ile Mavi’nin 25. yılı sebebiyle verilen çok özel ve keyifli bir yemek davetinde tanışmıştım. Küçük kızımın sipariş ettiği selfie karesi için birlikte kameraya poz verdikten sonraki kısa sohbetimizde onu daha yakından gözlemlemiş, sıcak mizacı, yüksek enerjisi ve zarif duruşuyla, kesinlikle bir yıldız ışığına sahip olduğuna inanmıştım. Bu ayki kapak çekimimiz için tekrar bir araya geldiğimizde, bu tespitimin doğruluğundan bir kez daha emin oldum. Koray Parlak’ın fotoğrafladığı Sarıkaya’nın etrafa yaydığı pozitif dalgalar ve işine duyduğu saygıyla şekillenen profesyonelliği ortaya harika bir sonuç çıkmasını garantiledi (s. 219).

Beni heyecanlandıran bir diğer çekimi ise uzun yıllardır tanıdığım ve stilini ilham verici bulduğum Derin Mermerci ile gerçekleştirdik. Yeni hayata geçirdiği yaşam tarzı platformu DM’den (derinmermerci.com) haberdar olur olmaz kendisini arayıp ilk moda çekimi ve dergi röportajını InStyle’la yapması sözünü aldım. Soho House’un büyülü bir ortama sahip kulüp mekanını bu özel çekime açması da hepimizi mutlu eden bir gelişme oldu. Derin’in mükemmeliyetçiliği, en az onun kadar titiz bir ekiple birleşti ve ışığı sayfalardan taşan bir prodüksiyona imza atmış olduk (s. 125).

Bu sayımızda yeni sezon modasından birçok örnek bulacaksınız ama özellikle s. 169’daki jean dosyamızı dikkatli inceleyin.

Gardıroplarımızın anahtar parçaları, her daim sadık kurtarıcıları, en yeni görünümleriyle karşınızdalar… Geçtiğimiz ay Spago Restaurant’ta düzenlediğimiz sabah kahvaltısı davetinde konuk konuşmacı olan ünlü dermatolog Yasemin Oram, cildimiz için zamana karşı savaşırken elimizi nasıl kuvvetlendireceğimiz konusunda çok önemli bilgiler ve ipuçları verdi. Bu altın değerindeki öğütleri öğrenmek için sayfa 302’yi çevirin.

Sevgiler,

İçim Gömüç

  • Arşiv Sayısı : 26
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Instyle Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017