Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İşlem Rehberi
Ana Sayfa > İşlem Rehberi

Dijimecmua İşlem Rehberi

Satın Alma Adımları

1.

Üye Olun ve Ürününüzü Seçin

Dijimecmua.com’da sizden istenen bilgileri girerek hızlıca üye olun. Üyelik gerçekleştirdiğinizde Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşme’nin kopyasını sitenin en alt kısmında yer alan İletişim sayfasındaki "Üyelik Sözleşmesi" başlığına tıklayarak sınırsız süre boyunca görüntüleyebilirsiniz. Sizin için en uygun olan ürünü ve ardından ürünü okumak istediğiniz süreyi seçin. Seçtiğiniz süre boyunca, ürünüzü ve ürününüze ait eski sayıları okuyabilirsiniz.

2.

Ödeme Yönteminizi Seçin ve Ödemeyi Gerçekleştirin

  • Kredi Kartı: Dilediğiniz kredi kartını kullanarak, güvenli bir şekilde ürün satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.
  • iTunes: Sadece Apple Store’da bulunan Dijimecmua uygulaması üzerinden iTunes ile satın alma gerçekleştirilebilirsiniz.
  • Mobil Ödeme: Telefon hattınız üzerinden gerek web ortamında, gerekse mobil ortamlarda ürün satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. İşlem bedeli telefon faturanıza yansıtılacaktır.
3.

Özet Sipariş Formunu Kontrol Edin

Satın almanızı gerçekleştirmeden önce, Özet Sipariş Formu’nda işlem özetinizi görüntüleyebilir ve ihtiyacınız varsa ürün alımını sonlandırmadan önce dilediğiniz değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

4.

Ürün Alımını Sonlandırın

Ödeme yöntemlerinden sizin için uygun olanı seçtikten sonra ödemenizi tamamlayın.

5.

Ürününüzü Kullanmaya Başlayın

Satın alımını gerçekleştirdiğiniz ürününüzü “Aboneliklerim” sekmesinden görüntüleyebilir, derginizi ve derginize ait geçmiş sayıları satın aldığınız süre boyunca okuyabilirsiniz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Satın alımı gerçekleştirmeniz ile birlikte, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni kabul etmiş sayılırsınız.

Sipariş Sürecindeki Olası Hataların Düzeltilmesi

Satın alma gerçekleştirmeden önce size sunulan Özet Sipariş Formu’nda,

  • Ürün değişimi
  • Ürün abonelik süresi değişikliği ve
  • Ödeme yöntemi değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Gizlilik Kuralları

Dijimecmua.com, Site üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, üyeleri ve kullanıcıları ile yaptığı sözleşmeler ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Dijimecmua.com, işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini Dijimecmua.com’un işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017